روزنامه اصلاح
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

والی بلخ: با پیروزی امارت اسلامی بساط  هر گونه تنظیم پرستی و قوم پرستی برچیده شده است

آژانس باختر: نشستی به منظور رفع مشکلات و چالش های باشنده گان نواحی دهم و یازدهم شهر مزارشریف با اشتراک والی بلخ، قومندان امنیه، شاروال شهر مزارشریف و شمار دیگر از مسوولان محلی بلخ برگزار شد.

به گزارش خبرنگار محلی آژانس باختر، در این نشست مولوی قدرت الله ابوحمزه والی بلخ گفت که در سال های گذشته خارجی ها همواره تلاش می کردند تا با استفاده از پول و وسایل در بین مردم افغانستان اختلاف ایجاد کنند و اما با حاکمیت امارت اسلامی افغانستان دامن هر گونه تنظیم پرستی و قوم پرستی چیده شد.

والی بلخ گفت: «افتخارات و رشادات های امارت اسلامی افغانستان در طول تاریخ مربوط به تمام اقوام ساکن در کشور می باشد و در این افتخارات این نظام تمام مردم افغانستان سهیم استند.

والی بلخ افزود که کار ساخت پروژه های بزرگ آغاز شده است، کار پروژه کانال قوش‌ تیپه، کار دوباره سازی شاهراه سالنگ و شاهراه جریان دارد.

در همین حال مولوی نقیب الله قدرت الله طارق، شاروال شهرمزارشریف گفت که کارکنان شاروالی مزارشریف با تمام توان تلاش می کنند تا مشکلات شهروندان را حل کنند .

شاروال شهرمزارشریف گفت که این اداره در نظر دارد که کار قیرریزی ۳۰ کیلومتر سرک را در شهر مزارشریف به زودی آغاز کند وکار ساخت بیست و دو پروژه در سطح شهر مزارشریف تطبیق می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید