روزنامه اصلاح
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

معاون سیاسی ریاست الوزرا:امارت اسلامی در عرصۀکمک رسانی به مردم با تمام ادارات بین‌المللی همکاری می‌نماید

شریعت: معاون سیاسی ریاست الوزرا در دیدار با نماینده سازمان صحی جهان گفت: امارت اسلامی برای ارایه خدمات به افغانان و رساندن کمک به آنها با تمام ادارات بین المللی همکار می باشد.

دفتر مطبوعاتی ریاست الوزرا دیروز با نشر خبر نامه یی گفته است؛ مولوی عبدالکبیر   معاون سیاسی ریاست الوزراء امارت اسلامی با نمایندگان سازمان صحی جهان به ریاست داکتر حامد جعفری، دیدار کرد.

در این دیدار، هیأت متذکره در خصوص فعالیت‌های سازمان صحی جهان در افغانستان معلومات داده گفتند که ۸۰ فیصد مردم افغانستان زیر پوشش خدمات سازمان صحی جهان قرار دارند.

آنان همچنان از ادامه کمک‌های سازمان صحی جهان به افغانستان خبر داده گفتند که تلاش می کنند تا کمک های بیشتر صحی بین المللی را به افغانستان جلب نمایند.

مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء ضمن سپاسگزاری از کارکردهای سازمان صحی جهان، گفت که هماهنگی شما و امارت اسلامی و روحیه مشترک، به سازمانهای بین‌المللی این پیام را میدهد که هر اداره می‌تواند در افغانستان خدمات ارائه نماید و در اینجا روحیه همکاری با آنان وجود دارد.

او با تاکید گفت که امارت اسلامی حامی شفافیت بوده و در قسمت ارایه خدمات به افغانان و رساندن کمک به آنها، با تمام ادارات بین المللی همکار می باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید