روزنامه اصلاح
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

رئیس عمومی دفتر ریاست الوزراء در دیدار با اعضای تیم ملی کرکت: رهبری امارت اسلامی از افتخارات بزرگ و زحمات تیم ملی کرکت قدردانی می کند

شریعت: محترم داکتر ملا عبدالواسع رئیس عمومی دفتر ریاست الوزراء امارت اسلامی افغانستان ظهر دیروز با اعضای تیم ملی کرکت در ارگ دیدار نمود.

در این دیدار، ابتدا مولوی احمدالله متقی معاون ریاست دفتر ریاست الوزراء در امور روابط عامه و استراتیژیک، دستآوردهای اخیر تیم ملی کرکت را مورد تقدیر قرار داده، گفت که شما قهرمانان ما هستید و در شرایط دشوار  لبخند به چهره مردم آوردید، در مسابقات از کشور نمایندگی خوب می کنید و امارت اسلامی همکار و حامی شما می باشد.

سپس بلال کریمی معاون سخنگوی امارت اسلامی ضمن قدردانی از تلاش های کرکت بورد و بازیکنان تیم ملی کرکت، گفت که کرکت مسیر طولانی را پیموده است، پیشرفت های خوبی دارد و برای تداوم آن به وحدت، محبت و تلاش های بیشتر نیاز است.

وی افزود که شما باید برای نسل‌های آینده منحیث یک الگو و نمونه ثابت شوید.

متعاقباً نصیب خان رئیس اجرائیوی بورد کرکت از توجه دوامدار رهبری امارت اسلامی تشکر نموده، گفت که اکنون این اداره برای اصلاحات اساسی استقلالیت کامل دارد و نتایج آن در میادین بین المللی ثابت شده است.

نصیب خان در مورد سفر تیم ملی کرکت در بازی های بین المللی بیست آوره معلومات ارائه کرده، گفت که اعضای تیم ملی کرکت در فکر و عمل خوب به پیش میروند و ما به آنان باور داریم.

به همین ترتیب حشمت شهیدی عضو تیم ملی کرکت ضمن تشکر از رهبری امارت اسلامی، گفت: ما تلاش می کنیم که وحدت خویش را حفظ نموده و از افغانستان نمایندگی بهتر نماییم.

بعداً عبدالولی امین کارمند اداری کرکت بورد از هماهنگی خوب میان بازیکنان تقدیر بعمل آورد و از حمایت و همکاری دوامدار رهبری امارت اسلامی تشکر نمود.

محترم داکتر ملا عبدالواسع رئیس عمومی دفتر ریاست الوزراء ضمن خوش آمدید به اعضا و مسئولین تیم ملی کرکت، گفت که رهبری امارت اسلامی از افتخارات بزرگ و زحمات شما قدردانی می کند.

داکتر ملا عبدالواسع افزود: شما نام افغانستان را بلند کرده اید و همه بالای تان افتخار می کند. هدف از دیدار امروزی این است، اطمینان دهیم که امارت اسلامی همکار و حامی شما است و برای حل مشکلات تان متعهد می باشد.

وی در اخیر صحبت هایش ورزشکاران را به وحدت و هماهنگی بیشتر فراخواند و افزود که همیشه منافع ملی را بر منافع شخصی اولویت دهید، موفقیت و شکست بخشی از زندگی است و هیچگاهی حوصله تان را از دست ندهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید