روزنامه اصلاح
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

تندیس فصل نهم لیگ برتر فوتبال افغانستان به رئیس جمهورغنی اهدا شد

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان با هیئت رهبری ریاست تربیت بدنی و ورزش، فدراسیون فوتبال و تیم های قهرمان و نایب قهرمان فصل نهم لیگ برتر فوتبال افغانستان و همچنان تیم قهرمان و نایب قهرمان فوتبال دختران، دیدار کرد.
در این دیدار که در قصر سلام خانۀ ارگ انجام شد، ابتدا محمد یوسف کارگر رئیس فدراسیون فوتبال افغانستان صحبت کرد و از توجه رئیس جمهور به ورزش و حمایت دولت از ورزشکاران، تشکر نمود.
وی همچنان ضمن ابراز امتنان از نیروهای امنیتی و دفاعی بخاطر تامین امنیت مسابقات فصل نهم لیگ برتر فوتبال، گفت که لیگ برتر فوتبال افغانستان پیام های وحدت، وفاق و همبستگی ملی و حمایت از نظام جمهوریت را به همراه داشت.
کارگر، برگزاری موفقانۀ فصل نهم لیگ برتر فوتبال افغانستان را به رئیس جمهور، معاون اول ریاست جمهوری و تمام مردم افغانستان تبریک گفت و افزود که اگر از ما حمایت های بیشتر صورت گیرد، در میادین منطقوی و بین المللی نیز دستآوردهای خواهیم داشت.
بعداً فردین حکیمی بازیکن تیم فوتبال شاهین آسمایی و آرزو رحیمی مسئول تیم فوتبال بانوان صحبت نمودند و از رهبری حکومت افغانستان بخاطر حمایت از فوتبال، تشکر کردند.
سپس رئیس جمهور غنی صحبت کرده، گفت که شما افتخار ما و الگو برای نسل جوان افغانستان هستید. شما برای ما لبخند و خوشی آوردید و رقابت سالم را تمثیل نمودید.
وی افزود: از اینکه نام های زیبا را برای تیم های لیگ برتر فوتبال افغانستان انتخاب کرده اید، تشکر می کنم. وی قهرمانی تیم فوتبال شاهین آسمایی و نایب قهرمانی تیم فوتبال سیمرغ البرز را در دور نهم لیگ برتر فوتبال افغانستان و همچنان قهرمانی تیم فوتبال دختران هرات و نایب قهرمانی تیم فوتبال دختران کابل را تبریک گفت.
رئیس جمهور ضمن تشکر از معاون اول ریاست جمهوری بخاطر حل مشکلات فدراسیون فوتبال، گفت که دولت شما را از نگاه مادی و معنوی حمایت های بیشتر خواهد کرد.
در اخیر این دیدار، حفیظ الله ولی رحیمی رئیس تربیت بدنی و ورزش و محمد یوسف کارگر رئیس فدراسیون فوتبال افغانستان به نمایندگی از دیگران، تندیس فصل نهم لیگ برتر فوتبال را به رئیس جمهور کشور اهدا کردند.

ممکن است شما دوست داشته باشید