روزنامه اصلاح
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

تقبیح حمله ‌های انتحاری  بر مسجد امام زمان شهر گردیز

شهرکابل- اسد۱۳۹۷ خورشیدی

     تروریستان و جنایتکاران اجنبی یک بار دیگر دست به جنایت غیر اسلامی و انسانی زده عده‌ای از مسلمانان متدین و بی گناه ملکی را حین ادای نماز جمعه در منطقه خواجه حسن شهر گردیز ولایت پکتیا به شهادت رسانیدند. این عمل بزدلانه و ناجوانمردانه‌ی آنها به دستور باداران شان عملی گردیده که در اصل در هیچ دینی قابل بخشش نمی باشد. 

اما باید بدانند که ملت قهرمان، متدین و مسلمان افغانستان هیچ گاهی بی اتفاقی را دوست نداشته و همیشه وقت بشکل برادروار با هم متحد هستند و همیشه اتحاد و اتفاق را حفظ خواهند نمود.  

     شورای اجتماعی اتفاق مردم افغانستان، حزب صلح ملی اسلامی اقوام افغانستان و شورای مسجد جامع و مدرسۀ تعلیم القرآن والدین همراز این حمله‌های انتحاری پیهم را شدیداً تقبیح و محکوم نموده و از دولت جمهوری اسلامی افغانستان میخواهد تا عاملین اصلی آنرا را به سزای اعمال شان برسانند تا باعث عبرت سایر گروه های تروریستی و دهشت افگن گردد.

    هیئت رهبری شورای اجتماعی اتفاق مردم افغانستان ، حزب صلح ملی اسلامی اقوام افغانستان و شواری مسجد جامع و مدرسه‌ی تعلیم القرآن والدین همراز، از هموطنان عزیز صمیمانه و احترامانه تقاضا می نماید تا زیر تبلیغات زهراگین دشمن قرار نگرفته و به دشمنان این سرزمین اجازه ندهند که در میان شان فضای بی اعتمادی و بی اتفاقی را بیاورند.  

همچنان هئیت رهبری این شورا از جان نثاری و فداکاری نیروهای دلیر امنیتی کشور در امر دفاع از نوامیس ملی و تمامیت ارضی کشور ستایش کرده، حمایت بیدریغ خویش را از این نیروهای قهرمان اعلام نموده و از مردم شریف و نجیب افغانستان میخواهد که در محلات شان با نیروهای امنیتی خویش همکاری بی شایبه نمایند.

با احترام:

هیئت رهبری شورای اجتماعی اتفاق مردم افغانستان، حزب صلح ملی اسلامی اقوام افغانستان و شورای مسجد جامع و مدرسه‌ی   تعلیم القرآن والدین همراز

ممکن است شما دوست داشته باشید