روزنامه اصلاح
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

امارت اسلامی افغانستان از وزرشکاران حمایت و پشتیبانی می‌نماید

.مسابقات اختتامیه جام فوتبال تحت نام ا.ا.افغانستان و همدلی در مجمع تفریحی ورزشی ناژو ولایت هرات برگزار گردید.

این مسابقات با حضور سرپرست ریاست اطلاعات فرهنگ ولایت هرات، مولوی شیر احمد عمار مهاجر رئیس ارتباط خارجه و جمع زیادی از ورزشکاران برگزار شد.

مسئولان برگزاری این مسابقات میگویند در این جام ده تیم در دوگروه از شهر ولسوالی های ولایت هرات اشتراک نموده بودند که تیم های فوتبال وادی شرق و برادران انار دره به رقابت پرداخته که سر انجام تیم فوتبال وادی شرق مقام اول، تیم فوتبال برادران انار دره مقام دوم وتیم پانگ استر کاپ اخلاق را از آن خود کرد

مولانا نعیم الحق حقانی سرپرست ریاست اطلاعات فرهنگ ولایت هرات پایان این جام فوتبال را به همه ورزشکارن تبریک گفته واز دست آوردهای جامعه ورزشی هرات به نیکی یاد نمود.

مولانا حقانی اضافه نمود که ورزشکاران این ولایت همواره برای هرات وافغانستان افتخار کسب نموده اند مولانا حقانی از پشتیبانی .ا.افغانستان از ورزشکاران اطمیناد داده واز آنان خواست تا با خیال آرام به ورزش شان ادامه داده وبه کشور شان افتخار کسب نمایند.

مولوی شیر احمد عمار مهاجر رئیس ارتباط خارجه ولایت هرات از ورزشکاران به عنوان پیام رسانان صلح و دوستی یاد نموده و وعده سپرد که با هماهنگی وزارت امور خارجه ا.ا.افغانستان در قسمت تسهیلات ویزه برای ورزشکاران هرات که در مسابقات بین کشور ها اشتراک کنند تلاش نموده تا بتوانند برای کشور خود افتخار بیافرینند.

ممکن است شما دوست داشته باشید