روزنامه اصلاح
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

اسلام سرچشمه‌ی هدایت و همه نیکی‌ها است

نویسنده: م.ریبین محمد عمر / تلخیص: احمد / بخش پنجم

همچنین “توماس کارلایل” در روزنامه المستشرقون و الاسلام  بیان میکند: »اسلام آئین صلح و آشتی بوده و قدرت و شوکت را برای انجام امورات جنگی نمیطلبد، بلکه همیشه در جهت صلح پیش میرود. هدف غرب از تجاوز به کشورهای منطقه گسترش باور مسیحیت نیست، بلکه هدف آنان صرفاً تصاحب و استعمار این سرزمینها است و به همین دلیل غرب هیچگاه در زمینه دعوت موفق نبوده است. از همین روی بر حاکمیت اسلامی درود میفرستم که همه اقوام را خواهر و برادر میخواند وهیچ کدام را بر دیگری ترجیح نمی دهد، مگر با تقواترین و پرهیزگارترین آنان را».

– مرز: سیستم دموکراسی بر استقلال طلبی و افزایش تعداد دولتها اصرار دارد و یا استقلال هر کشوری را به رسمیت میشناسد. اما خلافت اسلامی اهمیتی به مرزهای ساختگی نمی دهد و همچنین استقلال عملکرد کشور اسلامی را در تقابل با دیگر کشورها نمی پذیرد. تمام سرزمینهای جهان اسلام لازم است تحت امر حکومت خلافت اسلامی باشند و همه یک دولت خوانده میشوند که این دولت با توجه به سیستم فرماندهی به بخشهایی تقسیم میگردد .. یک امت .. یک سپاه .. یک پرچم .. یک دارایی.

– ملیتها و اقوام: سیستم دموکراسی به ملیتها و اقوام در قالب خود ارزش میدهد و اصول جاهلیت را تجدید و از این اصول حفاظت میکند (بدون توجه به درجه اعتبار آن در میزان شریعت)، اما سیستم خلافت اسلامی تمامی ملیتها و اقوام و روشهای جاهلی را ذوب کرده و در سیستمی شرعی و اسلامی جای میدهد. (در سیستم دموکراسی دوستیها بر اساس مصلحتهای مادی صورت میگیرد اما در اسلام دوستیها بر مبنای اخلاقیات، عهد و پیمان و حقیقت بنا میشود).

– معنای آزادی: دموکراسی آزادی را معتبر میشمارد اما این آزادی را به فهم غربیان تعبیر میکند، نه به معنای نجات انسان از بردگی و بندگی دیگران. و بردهها نزد آنان ارزشی ندارند. غرب آزادی را نه به معنای رهایی از استعمار و بلکه به معنای تجاوز به حقوق دیگر ملیتها و اقوام میداند. تعداد کشته شدگان کفار به دست مسلمانان در تمام طول تاریخ اسلام، کمتر از تعداد کشته‌شدگان ویتنامی‌های بیگناه به دست اشغالگران آمریکایی است. پس از آن که عده‌ای کمونیست در سال ۱۹۴۵ توانستند به حکومت فرانسویها به رهبری “هوشی مین” پایان دهند ویتنام به دو بخش تقسیم شد. بخش شمالی که تحت سلطه کمونیستها بود و قسمت جنوبی که در اختیار مخالفان کمونیست قرار گرفت. بعد از این اتفاقات بود که آمریکا متوجه شد منافع وی در این کشور در معرض خطر قرار گرفته و این آغاز همکاری آنان با حکومت شمالی بود. بنابراین با  فرستادن اردو به این مناطق، جنگ ویرانگری را آغاز کرد که منجر به کشته شدن تعداد زیادی از ویتنامی‌ها شد. به طوری که بیش از یک میلیون ویتنامی به دست اردوی اشغالگر آمریکا در خلال سالهای ۱۹۵۵ – ۱۹۷۵ کشته شدند. با همه اینها آمریکا و غربیان، مسلمانان را تروریست مینامند و این یکی از مسخره‌ترین دروغ‌های تاریخ بشریت است.

 

 

 

امریکا همچنین در سال ۱۹۴۵ “ناکازاکی و هیروشیما” را بمباران نمود و به این واسطه دوصد هزار نفر از مردم جاپان را قتل عام کرد. آیا این دموکراسی است؟ یا در جنگ بوسنی – کوزوو بیش از نیم میلیون انسان کشته شدند که بیشتر آنان مسلمان بودند. حال خود تصمیم بگیرید که اسلام دوستدار بشریت است یا افسانه دموکراسی، با نادیده انگاشتن حقیقت حکومتی که بر مبنای دموکراسی است. نگاهی به این اطلاعات جالب بیندازید و خود به انصاف قضاوت کنید که پیام خلافت عادلانه‌تر است و یا پیام دموکراسی… آمریکا قاتل ۱۲ میلیون نفر است: حکومت آمریکا حدود ۲۵۰ سال قبل شکل گرفت. این حکومت با وجود نوپا بودن، خونخوارترین امپراطوری جهان بوده و وحشیانه‌ترین قدرت فرماندهی را داراست که به جز منافع خود، به هیچ مسئله دیگری توجه ندارد. با نگاهی مختصر به تاریخ اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار میدهیم.

حکومت آمریکا در جنگ با هندی‌های سرخپوست )مردم حقیقی امریکا( سبب قتل عام ۵/۱۸میلیون هندی سرخ پوست از طریق موارد زیر گشت: – ۱۴ جنگ که منجر به شیوع سرخک شد. – ۴ جنگ که عامل شیوع طاعون شد. – ۱۷ جنگ که شیوع آبله را در پی داشت. – ۱۰جنگ که در طی آن آنفولانزا شیوع یافت. – ۲۵ جنگ که منجر به شیوع بیماریهای سل، دیفتری، تیفوس و.. شد. منبع: منیر العکش/ آمریکا و الابادت الجماعیه.

نوام چامسکی” اعتراف میکند که در سال ۱۹۴۵ وقتی اردوی ما وارد کرویا شد، بیش از صد هزار نفر را قتل عام کردیم و این تعداد جدای از کشتار یک میلیون مردم غیرنظامی و آواره شدن ۴ میلیون کرویای است. امریکا و جنگ جاپان: در روز ۶ از ماه هشتم سال ۱۹۴۵ هواپیماهای آمریکا شهر هیروشیما را با بمب اتمی بمباران کردند که بر اثر آن ۶۸ درصد از شهر تخریب شد و ۶۰-۷۰هزار نفر را قتل عام کرد. علاوه بر این، دهها هزار نفر دچار بیماری های کشنده و آسیب های جدی شدند. سی روز بعد از بمباران هیروشیما، به شهر ناکازاکی نیز حمله کرد و ۴۰ هزار نفر انسان بیگناه در این حمله قربانی شدند و دهها هزار نفر نیز دچار آسیب های جدی شده و آواره گشتند. آمریکا و جنگ پاناما: آمریکا به نام اشتباه تاکتیکی و بعد از بهانه جویی های پی در پی از پاناما، به این کشور نیز حمله کرد و ۳ هزار پانامایی را قتل عام نمود که بیشتر آنان غیرنظامی بودند.

آمریکا و جنگ با ویتنام: در خلال سالهای ۱۹۶۵-۱۹۷۵ اردوی آمریکا هزارها تن بمب شیمیایی مشخص به نام “orange Agent “را مورد استفاده قرار داد. این کار زمانی انجام شد که به کارگیری این نوع بمب ها در جهان ممنوع بود. استفاده از این بمب ها نه تنها عامل قتل عام صدها هزار نفر بود، بلکه در بسیاری از نقاط جهان، تمامی انواع حیات را از بین برد. در سال ۱۹۶۷ تعدادی از سربازان آمریکایی اقدام به جدا کردن سر سربازان ویتنامی و به نمایش گذاشتن آن کردند که بعدها در فیلمی به نام “پرواز سیمرغ” اکران شد. یکی از پیولوتان به اسم “هیوتوسون” که در سال ۱۹۶۸ شهر “سونغ مای” را بمباران کرده بود، وقایع جنگ را این گونه توصیف میکند: »هنگام بمباران اجساد را میدیدم که مانند صف مورچه گان بر زمین می افتادند. آب شهر نیز مسموم شده بود و هر کس از آن مینوشید جان میداد«. “سیچ سین هاو” که راهبی ویتنامی است میگوید: »جنگ ویتنام تا اواسط سال ۱۹۶۳ سبب کشته شدن بیش از ۱۶۰ هزار نفر و مجروح شدن ۷۰۰ هزار نفر و تجاوز به ۳۱ هزار زن شد. سربازان شکم ۱۵۵۵ نفر را در حالی که زنده بودند پاره کردند. ۴۶ روستا با سلاح شیمیایی مورد تهاجم قرار گرفت و عالوه بر همه این موارد، ۳۰۰ هزار ویتنامی آواره شدن«

ممکن است شما دوست داشته باشید