روزنامه اصلاح
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

اداره امور: به مشکلات فدراسیون‌های ورزشی رسیدگی می‌شود

شریعت: رییس فرهنگی واجتماعی ریاست عمومی اداره امور می گوید که نام مدال آوران ورزشی، ثبت صفحه پر افتخار تاریخ کشور می‌شود.

دفتر مطبوعاتی ریاست عمومی اداره امور امارت اسلامی خبر داد که به منظور رسیدگی به مشکلات فدراسیون‌های  ورزشی تکواندو، پاور لفتینگ، والیبال، بولینگ و گلف از سوی ریاست امور فرهنگی و اجتماعی ریاست عمومی اداره نشستی برگزار شد.

مولوی عبدالباقی منصور رئیس امور فرهنگی و اجتماعی ریاست عمومی اداره امور در این نشست گفت، نام مدال آوران ورزشی ثبت صفحه پر افتخار تاریخ کشور می شود و هدف ازبرگزاری این نشست، رسیدگی به مشکلات ورزشکاران و فدراسیون های ورزشی است.

در این نشست محمد ناصر نوری، پروفیسور داکتر نجیب الله سکندر، سید احمد سروش و محمد الله کتوازی رئیس و نماینده گان فدراسیون‌های یاد شده به نمایندگی از سایر اشتراک کنندگان در پیوند به دست آوردهای ورزشکاران و مشکلات در فدراسیون‌های ورزشی کشور صحبت کردند.

آنها، برگزاری همچون نشست‌ها را موثر خوانده، به برخی از مشکلات، از جمله نبود مکان‌های ورزشی معیاری، در مرکز و ولایات و کمبود معاش ورزشکاران ملی اشاره کرده، خواهان رسیدگی به مشکلات شان شدند.

منصور اطمینان داد که مشکلات آنها با رهبری امارت اسلامی افغانستان شریک ساخته می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید