روزنامه ملی انیس
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

یاماموتو: افغانستان در نشست عمومی سازمان ملل خوب درخشید

تادامیچی یاماموتونماینده سازمان ملل متحد برای افغانستان می‌گوید که سفر هیئت افغان به رهبری داکتر‌ حمدالله محب مشاور امنیت ملی در نشست امسال مجمع عمومی سازمان ملل پر از دست‌آورد بود.

نامبرده در دیدار با مشاور امنیت ملی گفت که در جریان سفر، هیئت افغان توانست پیام واضح خود را به جهانیان و سرمنشی سازمان ملل متحد برساند.

مشاور امنیت ملی از سازمان ملل متحد به خصوص از آقای یاماموتو سپاس‌گزاری ویژه نموده ابراز داشت که سازمان ملل همواره در کنار مردم  افغانستان باقی مانده و در بخش‌های مختلف همکاری نموده است.

وی هم‌چنان افزود که در نشست عمومی و در دیدار با سرمنشی عمومی سازمان ملل به این نقطه نیز اشاره نموده و به نمایندگی مردم افغانستان خواهان تداوم همکاری‌های مذکور گردید.

نماینده سازمان ملل متحد برای افغانستان برگزاری انتخابات موفقانه برای افغان‌ها را نیز تبریک گفت. وی ابراز نمود که این انتخابات متفاوت و شفاف‌تر از سایر انتخابات بوده و نیروهای امنیتی برای تامین امنیت نقش فوق‌العاده خود را ایفا نمودند.مشاور امنیت ملی گفت که نیروهای امنیتی افغان برای حفاظت از حق مردم کار بزرگ نموده و پلان‌های کلان دشمن را برای ایجاد هرج و مرج در آن روز خنثی نمود که این نشان دهنده ظرفیت و توان بلند ایشان می‌باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید