روزنامه ملی انیس
روزنامه انیس یکی از قدیمی‌ترین روزنامه‌های چاپی در افغانستان می‌باشد. این روزنامه برای اولین بار در 15 ثور سال 1306 ه ش اولین نسخهٔ خود را در کابل منتشر کرد.

نشستی با نمایندگان زون مرکز و کوچی‌ها برگزار شد

جلسه‌یی که دیدار پایانی این دور نشست‌ها بود، با نمایندگان مردمی ‌ولایات زون‌ مرکز و نمایندگان کوچی‌ها، باز هم به رهبری دفتر شورای امنیت ملی و با حضور معاونان ارگان‌های امنیتی و دفاعی، وزیر دولت در امور پارلمانی و معین اداری و مالی اداره مستقل‌ ارگان‌های محلی برگزار شد.
این نشست را نیز سرور احمدزی معاون مشاور امنیت ملی در امور سیاسی و مردمی ‌رهبری می‌کرد و در آن دگرجنرال اقبال‌علی نادر معاون ستر درستیز قوای مسلح، مل‌پاسوال صادق مرادی معاون معینیت ارشد امور امنیتی وزارت امور داخله، جنرال غفار خان معاون نظامی‌ ریاست عمومی‌ امنیت ملی، گل‌پاچا مجیدی وزیر دولت در امور پارلمانی و محمداجمل شاه‌پور معین اداری و مالی اداره مستقل ارگان‌های محلی حضور داشتند.
در نشست نمایندگان و سناتوران کابل، بامیان، پروان، کاپیسا، پنجشیر و کوچی‌ها شرکت کرده بودند. آنان مشکلات امنیتی، پیش‌رفت‌ها و چالش‌های نظامی ‌و خواست‌های مردم ولسوالی‌ها، ولایات و مناطق ‌شان را طرح کردند و درباره آن با مسئولان سکتور امنیتی و دفاعی بحث شد.
بعد از این که نظریات نمایندگان مردمی ‌یادداشت شد، مسئولان سکتور امنیتی و دفاعی درباره برنامه‌ها و اولویت‌های‌شان به نمایندگان وضاحت دادند.
در پایان نشست، احمدزی وعده سپرد که پیشنهادها و دیدگاه‌های نمایندگان مردم را به مقام‌های عالی‌ رتبه در میان بگذارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید