روزنامه ملی انیس
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

منظوری ۱۴ مورد تدارکاتی به شمول اعمار تعمیر برای مرکز اصلاح و تربیت اطفال

جلسۀ کمیسیون تدارکات ملی به ریاست محمداشرف غنی، رئیس ‌جمهوری  اسلامی افغانستان،  روز دوشنبه  در ارگ برگزار شد.

به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری  به آژانس باختر، در این نشست، ۱۵ مورد تدارکاتی به بحث و بررسی گرفته شد که در نتیجه، ۱۴ مورد آن به ارزش بیش از یک میلیارد افغانی منظور گردید.

قرارداد پروژه‌ ترمیم بلاک‌های سابقه زندان اناثیه و اعمار تعمیر برای مرکز اصلاح و تربیت اطفال در ولایت کابل، قرارداد تهیه و تدارک یک قلم نان خشک مورد ضرورت زون ۸۰۸ مربوط وزارت امور داخله، دو قرارداد پروژه‌ تدارک دو نوع تیل و مبلایل ضرورت ریاست عمومی اداره‌ امور و ریاست عمومی دفتر مقام عالی ریاست ‌جمهوری و قرارداد پروژه‌ تدارک سیستم فن‌کویل (گرما و سرما) قصر گلخانه ارگ مربوط اداره‌ عملیاتی و حمایوی انکشاف ملی، از سوی کمیسیون  تدارکات ملی منظور شد. 

رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان در این نشست، بر تقویت زمینه‌ رقابت سالم و یکسان برای عموم داوطلبان در روندهای تدارکاتی تاکید کرد و نهادهای تدارکاتی را در این راستا مؤظف کرد و به تمامی آنان هدایت داد که در تقویت هماهنگی میان شان، تلاش جدی کنند.

در این نشست کمیسیون، برعلاوه‌ اعضای آن، مسئولان اداره ‌تدارکات ملی، ناظران ملی و بین‌المللی از جمله نمایندگان دیدبان شفافیت افغانستان، نمایندگان مشرانوجرگه، نمایندگان اداره‌ سیستیکای حمایت قاطع و نمایندگان سرمفتش خاص ایالات متحده‌ امریکا برای بازسازی افغانستان (سیگار) نیز حضور داشتند..

ممکن است شما دوست داشته باشید