روزنامه ملی انیس
روزنامه انیس یکی از قدیمی‌ترین روزنامه‌های چاپی در افغانستان می‌باشد. این روزنامه برای اولین بار در 15 ثور سال 1306 ه ش اولین نسخهٔ خود را در کابل منتشر کرد.

معرفی محمد طاهر زهیر به عنوان سرپرست و نامزد وزیر وزارت اطلاعات وفرهنگ

داکتر فضل محمود فضلی رئیس عمومی‌اداره امور دیروز محمد طاهر زهیر را به کارمندان وزارت اطلاعات و فرهنگ معرفی کرد.
به گزارش آژانس باختر، در محفلی که به همین مناسبت برگزار شده بود رئیس عمومی ‌اداره امور حکم رئیس جمهوری اسلامی ‌افغانستان را درمورد معرفی سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ قرائت کرد و گفت روند معرفی اعضای کابینه ادامه دارد و نیز تاکید کرد که مکلفیت‌های وزارت اطلاعات فرهنگ در امور فرهنگی نسبت به سایر ادارات مرتبط سنگین‌تر است و برای سرپرست وزارت اطلاعات فرهنگ آرزوی موفقیت کرد.
دراین محفل حسینه صافی سرپرست اسبق وزارت اطلاعات و فرهنگ و سر پرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان صحبت کرد و گفت در دو سال گذشته تجارب زیادی از کارهای فرهنگی کسب کرده ام و حاضرم در صورت ضرورت آنرا با سرپرست ونامزد وزیر جدید این وزارت شریک کنم.
بعد دوکتور محمد طاهر زهیر سرپرست و نامزد وزیر وزارت اطلاعات و فرهنگ صحبت کرد و گفت: از اعتماد رئیس جمهور جهان سپاس می‌کنم که مرا به این سمت توظیف کرده است.
محمد طاهر زهیر در صحبت خود گفت: تعهد می‌کنم که با تمام توان برای بهبود وضعیت این وزارت از هیچ نوع سعی وتلاش دریغ نخواهم کرد و در همکاری با همکاران وزارت اطلاعات و فرهنگ یک تحول مثبت را در انجام امور فرهنگی و اعتلای فرهنگ کشور ایجاد کنیم.
دوکتور محمدطاهر زهیر ، پیش از این به عنوان والی بامیان اجرای وظیفه کرده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید