روزنامه ملی انیس
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

معاون دوم رئیس جمهور در ملاقات با نمایندگان بدخشان: حکومت برای جلوگیری و مبارزه با ویروس کرونا از هیچ گونه تلاش دریغ نخواهد کرد

شماری از نمایندگان مردم ولایت بدخشان در ولسی جرگه با استاد دانش معاون دوم رئیس جمهور دیدار کرده و مطالبات مردم آن ولایت را در زمینه دسترسی به خدمات صحی و تأمین امنیت مطرح کردند. نمایندگان مردم بدخشان با اشاره به وضعیت خاص جغرافیایی آن ولایت، برتوجه ویژه حکومت مرکزی در امر جلوگیری و مبارزه با ویروس کرونا در بدخشان تأکید کرده و نیز خواستار اتخاذ تدابیر لازم در سرحدات مرزی ولایت بدخشان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا شدند. دیدار کنندگان ضمن تأکید بر ایجاد لابراتوار آزمایش ویروس کرونا در بدخشان، برتوجه خاص حکومت افغانستان برتأمین امنیت در مناطق مختلف آن ولایت تأکید کرده گفتند که مشکل نا امنی دربدخشان ضرورت به اقدام جدی حکومت و نهادهای امنیتی دارد.
استاد دانش معاون دوم رئیس جمهور از توجه نمایندگان مردم بدخشان در باب طرح و پیگیری مطالبات مردم آن ولایت اظهار قدردانی کرده و برنامه‌های اجرایی حکومت در جلوگیری از ویروس کرونا را نیز شرح داد.
معاون دوم رئیس جمهور با اشاره به تخصیص بودجه برای همه ولایات کشور از جمله ولایت بدخشان گفت که حکومت برای جلوگیری و مبارزه با ویروس کرونا از هیچ گونه سعی و تلاش دریغ نخواهد کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید