روزنامه ملی انیس
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

مشاور امنیت ملی کشور: موضوع تأمین امنیت غزنی به گونۀ جدی تعقیب می‌شود

داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی جمهوری اسلامی افغانستان عصر دیروز در دیدار با نمایندگان مردم غزنی در ولسی جرگه، خواست‌ها و پیشنهادات آنان را در مورد وضعیت امنیتی آن ولایت استماع نمود.

در این دیدار که در تالار کنفرانس‌های شورای امنیت ملی انجام شد، نمایندگان مردم غزنی در ولسی جرگه، ضمن قدردانی از اقدامات انجام‌یافته حکومت در راه اندازی عملیات‌های نظامی در ولسوالی‌های جاغوری و مالستان، خواهان توجه بیشتر دراین زمینه شدند.

آنان گفتند که مردم از نیروهای امنیتی و دفاعی شان حمایت همه‌جانبه می‌کنند و بخاطر دفاع از نظام و سرکوب دشمن در کنار قوای مسلح خود قرار دارند و آماده هرنوع قربانی می‌باشند.

مشاور امنیت ملی کشور ضمن قدردانی از حمایت مردم غزنی از نیروهای امنیتی و دفاعی کشور گفت که موضوع تأمین امنیت غزنی به گونۀ جدی تعقیب می‌شود و در زمینه به وزارت دفاع ملی هدایات  لازم داده شده است. وی اضافه کرد که عملیات‌های هوایی و زمینی در همکاری با حمایت قاطع برای سرکوب دشمن ادامه میابد.

داکتر حمدالله محب افزود  پیشنهادات مردم ما برای تأمین امنیت به خصوص  در غزنی عملی می‌گردد و نیروهای امنیتی و دفاعی ما تحت هر شرایط از مردم خود دفاع می‌کنند.

داکتر محب با اشاره به نقش مردم در تأمین امنیت تأکید ورزید که در همکاری مردم با حکومت، دشمنان مردم افغانستان هرگز نمی‌توانند به خواست‌های‌شان دست یابند و باربار به شکست مواجه خواهند شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید