روزنامه ملی انیس
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

مشاور امنیت ملی: نیازمندی‌های سربازان باید به موقع برآورده شده و به آن‌ها رسیدگی صورت گیرد

جلسه رهبری سکتور امنیتی کشور به ریاست حمدالله محب مشاور امنیت ملی افغانستان دایر ګردید. در این نشست روی وضعیت امنیتی پایتخت(کابل) و دیگر ولایات بحث و گفت‌وگو صورت گرفت.

مشاور امنیت ملی در سخنان خود بیان داشت که برای اجرای عملیات نظامی روش‌های قوی و عملی را باید پلان‌گذاری و اجرا کرد که احتمال آسیب رساندن به افراد ملکی را به صفر برساند. وی نظام را مسئول حفظ امنیت فزیکی و معنوی مردم خوانده و تاکید ورزید که باید به این مسئولیت توجه جدی صورت گیرد.

در این نشست اراکین ادارات مربوطه از پیش‌رفت‌های انجام شده و پلان‌های تازه در بخش امنیتی معلومات داده اصرار ورزیدند که نیروهای امنیتی و دفاعی کشور شب و روز تلاش دارند تا محیط امن و مصئون را برای مردم فراهم نموده و از فعالیت‌های تخریب کارانه دشمن جلوگیری نمایند.

مشاور امنیت ملی از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر نیروهای ملی امنیتی و دفاعی کشور قدر دانی نمود و به ادارات مربوطه توصیه کرد که نیازمندی‌های سربازان باید به موقع برآورده شده و به آن‌ها رسیدگی صورت گیرد. در این نشست فیصله صورت گرفت که در مورد یک‌تعداد مناطق و ولسوالی‌های نا امن و مواجه به تهدید باید کار جدی صورت گرفته و  پلان‌های که سبب ثبات دایمی در این مناطق میگردد، عملی شوند.

ممکن است شما دوست داشته باشید