روزنامه ملی انیس
روزنامه انیس یکی از قدیمی‌ترین روزنامه‌های چاپی در افغانستان می‌باشد. این روزنامه برای اولین بار در 15 ثور سال 1306 ه ش اولین نسخهٔ خود را در کابل منتشر کرد.

مشاور امنیت ملی: قانون باید بالای همه یک‌سان تطبیق گردد

شورای نظامی ولایت پروان تحت ریاست فضل‌الدین عیار، والی آن ولایت با داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی کشور تشکیل جلسه داد.

در این نشست والی و همه مقامات نظامی آن ولایت پیرامون وضعیت جاری و مناطقی که زیر تهدید فعالیت‌های دشمنان صلح و ثبات کشور می‌باشند، معلومات دادند.

آن‌ها ابراز نمودند، ادارات مربوطه‌ نظامی در هماهنگی کامل علیه عناصر مخرب و هراس‌افگن مبارزه می‌نمایند که در این بخش دستاوردهای زیاد داشته اند. آن‌ها همچنان از مداخلات یک عده‌ سیاسیون و زورمندان در امور سخن گفتند.

مشاور امنیت ملی به صراحت بیان کرد که زورمند و غریب در مقابل قانون مساوی است و تطبیق قانون بر همه باید یک‌سان صورت گیرد. وی همچنان بیان داشت که زورگویی، قانون‌شکنی و مداخلات سیاسی قابل تحمل نبوده و باید با قوت در مقابل آن ایستادگی کرد.

داکتر حمدالله محب از نیروهای امنیتی سپاس‌گزاری نمود که با فعالیتهای خوب محبوبیت شان را در بین مردم ثابت ساخته و مورد اعتماد همه قرار گرفته‌اند. وی گفت که از برکت همین نیروها است که همه ما احساس مصونیت نموده و دشمنان ما در پلان‌های بزرگ‌شان ناکام مانده اند.

 محب تأکید کرد که به منظور برطرف‌سازی تهدیدات در ولایت پروان و رفع نیازمندی‌های اداره ولایتی و نیروهای امنیتی گامهای جدی برداشته خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید