روزنامه ملی انیس
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

مشاورشورای امنیت ملی: حکومت به امنیت شمال کشور توجه جدی دارد

مشاورشورای امنیت ملی افغانستان می‌گوید که دشمنان کشور می‌خواهند وضعیت شمال را نظر به اهمیت منطقه یی و تجاری آن تحت فشار قرار دهند اما به این کار موفق نمی‌شوند و حکومت در این زمینه توجه جدی دارد.

به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی شورای امنیت ملی به آژانس باختر، داکتر حمدالله محب در ملاقات با وکلای شماری از ولایت های شمال افزود که به منظور تامین امنیت بهتر و رسید‌گی به مشکلات منطقه یی مردم، درکنار پیکار با مخالفان مسلح دولت، باید علیه زورمندان نیز اقدامات جدی شود و همکاری نمایندگان مردم در این زمینه ارزنده می‌باشد.

نمایند‌گان ولایت های یاد شده در صحبت‌های شان به نگرانی‌های امنیتی، وجود زورمندان و بعضی از مشکلات دیگر محیطی اشاره کردند و تاکید کردند که برای حل این مشکلات با نظام همکار می‌باشند. آنان گفتند که آماده هستند برای تقویت صفوف نیروهای امنیتی و دفاعی جوانان را تشویق کنند و هم اکنون صدها جوان برای پیوستن به صفوف قوای مسلح در انتظار می‌باشند.

مشاورشورای امنیت ملی از مردم این ولایت ها به خاطر حمایت دوام‌ دار شان از نظام و نیروهای امنیتی و دفاعی تشکر کرد و اطمینان داد که با وجود تهدیدهای امنیتی،منسوبان دلیر و قهرمان مسلح در سرکوب دشمن دست بالا دارند و پلان‌های آنان را به ناکامی مواجه کرده‌اند.

ممکن است شما دوست داشته باشید