روزنامه ملی انیس
روزنامه انیس یکی از قدیمی‌ترین روزنامه‌های چاپی در افغانستان می‌باشد. این روزنامه برای اولین بار در 15 ثور سال 1306 ه ش اولین نسخهٔ خود را در کابل منتشر کرد.

محمد اشرف غنی رئیس جمهور: شهید سترجنرال عبدالرازق نمونۀ بارز هماهنگی با همکاران بین‌المللی بود

محمد اشرف غنی رئیس جمهور دیروز در دیدار با بزرگان ولایت قندهار در مورد بررسی همه جانبه رویداد تروریستی اخیر آن ولایت، نام گذاری چهارراهی میدان هوایی حامد کرزی و اکادمی پولیس کندهار به نام سترجنرال عبدالرازق و اعمار آرامگاه وی، اطمینان داد.

به اساس معلومات دفترمطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر: رئیس جمهور در این دیدار گفت که شهید سترجنرال عبدالرازق یک فرد نه، بلکه یک نهاد و نمونۀ بارز هماهنگی با همکاران بین المللی بود. به پاس خدمات موصوف، چهارراهی میدان هوایی بین‌المللی حامد کرزی و اکادمی پولیس کندهار به نام شهید سترجنرال عبدالرازق نام گذاری می گردد و کار اعمار آرامگاه وی نیز به زودی آغاز خواهد شد.

رئیس جمهور غنی با هدایت به نهاد های مربوطه بخاطر بررسی همه جانبۀ رویداد تروریستی که منجر به شهادت سترجنرال عبدالرازق گردید، گفت که دشمنِ شکست خورده در میدان جنگ و سیاست، با آوازه های بی اساس می خواهد وحدت ملی و مناسبات بین‌المللی ما را خدشه دار نماید، اما نواسه های میرویس نیکه و احمدشاه بابا هیچگاه به دشمن اجازه نمی دهند که نفاق را به وجود بیآورند.

رئیس جمهور از اشتراک گستردۀ مردم کندهار در انتخابات ولسی جرگه و انجام موفقانۀ آن تشکر کرد.

در این دیدار سیدجان خاکریزوال رئیس شورای ولایتی قندهار، مسعود اخندزاده نمایندۀ خاص رئیس جمهور در امور صلح در ولایت قندهار و عطاالله حقبیان با تشکر از غمشریکی رئیس جمهور  پیشنهادهای شان را در خصوص ازدیاد تشکیل نیروهای امنیتی و دفاعی مستقر در قندهار و توجه به تجهیز و تمویل آنان و جلوگیری از هرگونه مداخله در نتایج انتخابات ولسی جرگه، با رئیس جمهور شریک ساختند. 

ممکن است شما دوست داشته باشید