روزنامه ملی انیس
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

صحبت تیلفونی رئیس جمهور با شماری از منسوبین امنیتی و دفاعی کشور

رئیس جمهور محمد اشرف غنی به سلسلۀ تماس‌های تیلفونی با نیروهای امنیتی و دفاعی در خط اول، پ با څارمن محمد علی آمر پلان جلب و جذب قوماندانی امنیه ولایت بامیان، جگرن آغا لالی مدیر شهری امنیت ملی هلمند و محمد شعیب پسر شهید عزیزالرحمن خان معاون پیشین ولایت کاپیسا، صحبت کرد.
رئیس جمهور در تماس تیلفونی با څارمن محمد علی از اقدامات سریع موصوف و همسنگرانش در بازپس گیری ولسوالی‌های کهمرد و سیغان ولایت بامیان تشکر کرده، گفت که شما با شجاعت و ارادۀ متین بخاطر دفاع از کشور و مردم تان در برابر دشمن ایستادگی کردید و حمایت کامل من را به عنوان سرقوماندان اعلی قوای مسلح با خود دارید.
همچنان رئیس جمهور در صحبت تیلفونی با جگرن آغا لالی، از تلاش‌های وی و همسنگرانش در راستای تامین امنیت مردم و دفاع از کشور، ابراز قدردانی کرد.
رئیس جمهور در تماس جداگانۀ تیلفونی با محمد شعیب پسر شهید عزیزالرحمن معاون پیشین ولایت کاپیسا، یکبار دیگر مراتب تسلیت و همدردی خود را ابراز کرد و گفت که پدر شما یک قهرمان بود.
در مقابل، منسوبین متذکره گفتند که تا آخرین رمق حیات از وطن و مردم خویش و همچنان نظام جمهوریت دفاع می‌کنند و پسر شهید عزیزالرحمن خان، گفت که راه پدر خویش را ادامه می‌دهیم و از تمامیت ارضی و نوامیس ملی کشور دفاع خواهیم کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید