روزنامه ملی انیس
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

سرقوماندان اعلی قوای مسلح به نیروهای امنیتی و دفاعی کشور هدایت داد جهت دفع پلان های دشمن به ویژه در ولایت غزنی بیشتر از پیش بکوشند

جلسۀ فوق‌العادۀ سرقوماندانی اعلی قوای مسلح روز جمعه به ریاست محمداشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان در مقر وزارت دفاع ملی دایر گردید.

به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، دراین جلسه که رهبری سکتور امنیتی و دفاعی کشور نیز حضور داشتند، وضعیت عمومی امنیتی ولایات غزنی، فراه و زابل مورد بررسی قرار گرفت. مسئولین امنیتی ولایت غزنی درخصوص تحولات تازۀ امنیتی در آن ولایت به رئیس جمهور گزارش داده گفتند که به دشمن در عملیات اخیر تلفات سنگین وارد شده است.

سرقوماندان اعلی قوای مسلح با قدردانی از شجاعت و دلیری نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، به مسئولین ارشد امنیتی ولایات مذکور هدایت داد تا جهت تقویت هماهنگی میان ارگان‌های مربوطه و دفع پلان‌های دشمن به‌ویژه در ولایت غزنی
بیشتر از پیش بکوشند.

مسئولین دفاعی و امنیتی غزنی، فراه و زابل از رئیس جمهور کشور بخاطر روحیه‌بخشیدن و رسیدگی به قوای مسلح کشور قدردانی نموده اطمینان دادند که نیروهای امنیتی و دفاعی با تشریک مساعی، هم‌چنان در مقابله با دشمن و تأمین امنیت و آرامش مردم، تلاش می‌ورزند. 

ممکن است شما دوست داشته باشید