روزنامه ملی انیس
روزنامه انیس یکی از قدیمی‌ترین روزنامه‌های چاپی در افغانستان می‌باشد. این روزنامه برای اولین بار در 15 ثور سال 1306 ه ش اولین نسخهٔ خود را در کابل منتشر کرد.

رئیس جمهور غنی: در راستای تمویل و تجهیز نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، تعهدات بین المللی پابرجاست

رئیس جمهور محمد اشرف غنی در جریان سفرش به ولایت بلخ، قبل از ظهر دیروز در جلسه ارشد امنیتی به منظور بهتر شدن وضعیت امنیتی ولایت بلخ و ولایات همجوار آن، هدایات لازم داد.
این جلسه که در مقام ولایت بلخ انجام شد، ابتدا مسئولین امنیتی در مورد وضعیت امنیتی ولایت بلخ و ولایات همجوار معلومات ارائه کردند و برنامه های شانرا بخاطر دفع و طرد تحرکات دشمن با رئیس جمهور شریک ساختند.
آنان اطمینان دادند که با هماهنگی و تشریک مساعی که دارند، با حمایت مردمی به هدف دفاع از نظام و خنثی نمودن دسایس دشمن، آماده هر گونه فداکاری هستند.
رئیس جمهور پس از استماع صحبت ها و پیشنهادات آنان، از روحیه عالی و ظرفیت بلند نیروهای امنیتی و دفاعی و همچنان ایستادگی و متانت شان در برابر دشمن، ابراز قدردانی نمود.
رئیس جمهور افزود که در راستای تمویل و تجهیز نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، تعهدات بین المللی پابرجاست و شما حمایت کامل رهبری حکومت را با خود دارید.
همچنان رئیس جمهور غنی در این سفر با شخصیت جهادی و سیاسی، استاد عطا محمد نور نیز دیدار کرد.
در این دیدار که در تعمیر مقام ولایت بلخ انجام شد، ابتدا رئیس جمهور مراتب تسلیت و همدردی خویش را به استاد عطا محمد نور بخاطر وفات برادرش حاجی فدا محمد نور ابراز کرد و برای متوفی بهشت برین از درگاه ایزد متعال آرزو نمود.
همچنان در این دیدار روی اوضاع جاری کشور و ضرورت به اجماع ملی و حمایت از نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

ممکن است شما دوست داشته باشید