روزنامه ملی انیس
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

رئیس جمهور غنی بر تامین امنیت انتخابات، مدیریت درست ترافیک در مسیر شاهراه و امنیت بگرام تاکید کرد

محمداشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان و سرقوماندان اعلی قوای مسلح دیروز در سفرش به ولایت پروان، ضمن دیدار با مسئولین نظامی و امنیتی آن ولایت، گزارش اجراات آنان را در مورد وضعیت عمومی امنیتی پروان و آمادگی ها برای تامین امنیت انتخابات ولسی جرگه، شنید. به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، مسئولین امنیتی ولایت پروان در رابطه به وضعیت عمومی امنیتی، دستآوردها و چالش ها به رئیس جمهور معلومات دادند و خاطرنشان کردند که نیروهای امنیتی و دفاعی مستقر در این ولایت از مورال عالی محاربوی برخوردار اند و همواره در دفع و طرد توطئه های دشمن، هماهنگی و تشریک مساعی دارند.

رئیس جمهور پس از شنیدن گزارش های متذکره، ضمن اینکه از شجاعت و دلیری نیروهای نیروهای امنیتی و دفاعی کشور ستایش کرد و بر مدیریت درست ترافیک در مسیر شاهراه ها، امنیت بگرام، امنیت راه بدیل سالنگ مانند پروان- بامیان و دوشی- بامیان تاکید کرد.

همچنان رئیس جمهور بر اکمال و تجهیز به موقع نیروهای امنیتی و دفاعی مستقر در ولایت پروان تاکید کرد و به مسئولین امنیتی آن ولایت هدایت داد که با هماهنگی و تشریک مساعی بیشتر، در راستای تامین امنیت روند انتخابات ولسی جرگه، تلاش کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید