روزنامه ملی انیس
روزنامه انیس یکی از قدیمی‌ترین روزنامه‌های چاپی در افغانستان می‌باشد. این روزنامه برای اولین بار در 15 ثور سال 1306 ه ش اولین نسخهٔ خود را در کابل منتشر کرد.

رئیس جمهور امریکا کارمندان خاین را به گفته او  از قصر سفید بیرون می‌کند

شبکه خبری سی‌ان‌ان روز (دوشنبه) گزارش داد که دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا قصد دارد از تعداد کارمندان قصر سفید بکاهد و افرادی را به جایشان منصوب کند که در پست‌های کلیدی دولتی به او وفادار هستند.

به گزارش آژانس باختر، به نقل از شبکه خبری سی‌ان‌ان، دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا فهرست از افرادی را که برای دولت او “مناسب‌تر” استند، ارائه داده است.

این رسانه امریکایی به نقل از یک منبع گزارش داده است که رئیس جمهور امریکا به تازگی گفته است که می‌خواهد شماری از افراد دولتش را که نسبت به آنان به او هشدار داده‌اند، برکنار کند.

دونالد ترامپ پس از تبرئه شدن در محاکمه استیضاح سنای امریکا برای سازماندهی مجدد کارکنانش اقدام کرده است. او اوایل فبروری به خبرنگاران گفت که آنان بایدانتظار خروج تعداد بسیار بیشتری از کارمندان قصر سفید را داشته باشند. الکساندر ویندمن، مشاور سابق شورای امنیت ملی امریکا پس از شهادت در تحقیقات استیضاح در مجلس نمایندگان از فعالیت در قصرسفید برکنار شد. ترامپ همچنین شاهد دیگری در تحقیقات استیضاح مجلس نمایندگان را اخراج کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید