روزنامه ملی انیس
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

رئیس اصلاحات اداری: میزان رضایت مردم از حکومت‌ها ارتباط مستقیم با فعالیت‌های مثبت اداره ها دارد

رئیس ادارۀ اصلاحات اداری و خدمات ملکی، امروز درنشست با کارکنان بخش های مربوط،  دررابطه به بهبود کار و نقش این اداره دردستگاه ادارۀ عامه، بحث کرد.

به گزارش آژانس باختر؛ دراین نشست روی راهکارهای متعدد جهت بهبود کار، نقش ادارۀ اصلاحات اداری و خدمات ملکی در دستگاه ادارۀ عامه، هماهنگی کاری میان واحدهای اداره و جلوگیری از ضیاع وقت در پیشبرد امور، بحث صورت گرفت.

 مولوی کرامت الله آخندزاده رئیس ادارۀ اصلاحات اداری و خدمات ملکی با خرسندی از تعهد و تلاش‌های کارمندان درخصوص خدمت‌گزاری به جامعه قدردانی کرد و گفت : موفقیت یک اداره منوط به تعهد و صداقت کارمندان آن اداره است و اصلاح امور و نظم یافتن درست کارها بدون تعهد، صداقت و تخصص  میسر نمی شود.

 رئیس ادارۀ اصلاحات اداری و خدمات ملکی افزود : میزان رضایت مردم  از حکومت‌ها ارتباط مستقیم با فعالیت‌های مثبت اداره ها دارد و تلاش همۀ ما باید این باشد که قناعت و رضایت شهروندان حاصل شود.

وی به کارمندان مربوط گفت که مبارزه با فساد اداری را در دستور کار خود قرار دهند و از هر نوع تلاش برای ایجاد ادارۀ شفاف و پاسخگو دریغ نورزند و در عین حال خاطر نشان کرد که برای تطبیق برنامه‌ های کاری، از طرح‌ها و پیشنهادهای سازندۀ کارمندان استقبال می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید