روزنامه ملی انیس
روزنامه انیس یکی از قدیمی‌ترین روزنامه‌های چاپی در افغانستان می‌باشد. این روزنامه برای اولین بار در 15 ثور سال 1306 ه ش اولین نسخهٔ خود را در کابل منتشر کرد.

رئیس‌جمهور غنی: برگزاری کنفرانس جنیوا را فرصت خوب برای مرور دست آوردها خواند

محمداشرف غنی رئیس ‌جمهوری اسلامی افغانستان، دیروز با سفرای کشورهای عضو اتحادیۀ اروپا، ایالات متحدۀ امریکا و جاپان مقیم کابل و نمایندگان یونما، بانک جهانی و بانک انکشاف آسیایی، دیدار و در رابطه به آمادگی‌های کنفرانس جنیوا بحث کرد.

به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، در این دیدار که در قصر چهارچنار ارگ برگزار شد، آمادگی‌های حکومت افغانستان و کشورهای عضو اتحادیۀ اروپا به‌خاطر برگزاری کنفرانس جنیوا مورد بررسی قرار گرفت و این آمادگی‌ها مثبت ارزیابی گردید.

رئیس‌جمهور غنی ضمن ابراز امتنان از تلاش‌های آنان به‌خاطر برگزاری کنفرانس جنیوا، از آمادگی‌های کامل حکومت افغانستان برای برگزاری کنفرانس متذکره اطمینان داد و برگزاری کنفرانس جنیوا را فرصت خوب برای مرور دست آوردها و چالش‌های نیمۀ اول دهۀ تحول خواند.

رئیس‌جمهور کشور گفت که تمام تلاش حکومت افغانستان این است تا افغانستان به یک شریک فعال جامعۀ جهانی در عرصه اقتصادی، مبدل گردد.

ممکن است شما دوست داشته باشید