روزنامه ملی انیس
روزنامه انیس یکی از قدیمی‌ترین روزنامه‌های چاپی در افغانستان می‌باشد. این روزنامه برای اولین بار در 15 ثور سال 1306 ه ش اولین نسخهٔ خود را در کابل منتشر کرد.

حنفی:افغانستان مکان خوبی برای گردش‌گری است

مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری رئیس الوزرای امارت اسلامی گردش‌گران جهان را در افغانستان دعوت کرده می‌گوید: این کشور با داشتن طبیعت زیبا و مکان‌های باستانی بهترین جای برای گردشگران است.
مولوی حنفی که دیروز(۵ میزان) در مراسم تجلیل از روز جهانی گردشگری در کابل صحبت می‌کرد گفت: درحال حاضر زمینه گردش‌گری برای افغان‌ها و هم برای گردش‌گران جهانی مساعد شده است.
وی با بیان اینکه هر قریه، ولسوالی و ولایت افغانستان از زیبایی طبیعی خاص برخوردار است گفت: ما از گردش‌گران جهان و کسانی‌که در ۲۰ ساله گذشته برای اشغال افغانستان آمده بودند، دعوت می‌کنیم که با تامین امنیت از طبیعت زیبای افغانستان لذت ببرند.
او افزود:” تا دیروز هر سنگ و خار افغانستان با اشغال‌گران دشمنی داشتند اما امروز از آنها دعوت می‌کنند که با استفاده از صنعت گردشگری از طبیعت زیبا و مکان‌های باستانی افغانستان در فضای امنیت استفاده کنند“.
مولوی حنفی افغانستان را مکان امن برای افغان‌ها و دیگران خوانده گفت: زمینه برای سرمایه‌گذاری نیز در افغانستان مساعد شده است. و ما از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی نیز دعوت می‌کنیم که این فرصت را از دست ندهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید