روزنامه ملی انیس
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

حمایت جوانان ازبیک از برگزاری لویه جرگه مشورتی

داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی جمهوری اسلامی افغانستان، روز پنجشنبه با شماری از جوانان قوم ازبیک در تالار جلسات دفتر شورای امنیت ملی دیدار کرد.

در این دیدار جمال ناصر فرهمند به نماینده گی از دیگران صحبت نموده گفت که افغانستان در یک مقطع حساس قرار دارد و ما جوانان از هر حرکت ملی گرایانه و برنامه های سازنده حکومت حمایت میکنیم.

وی افزود، لویه جرگه مشورتی صلح یک اقدام بجا و به موقع از جانب حکومت بوده و ما جوانان از این حرکت جسورانه حکومت تمجید نموده و در کنار آن باقی خواهیم ماند.

فرهمند گفت که برای تامین صلح پایدار از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نخواهیم ورزید و از حکومت خواست تا در جابجایی کادرهای ورزیده و مجرب جوان توجه بیشتر نماید.

در این دیدار مشاور امنیت ملی کشور ضمن خوش آمدید به جوانان قوم ازبیک، خواست ها و پیشنهادات آنان را در عرصه های مختلف، استماع نمود.

داکتر محب گفت که نسل ما نسل جنگ است و ما از جنگ و ویرانی ها تا اینجا رسیده ایم، جنگ امروز جنگ ما نیست بلکه این جنگ بالای افغانها تحمیل شده است.

داکتر محب افزود، اکنون وضعیت تغییر کرده و کسی نمی تواند تکه دار بانک رای مردم باشد، زیرا مردم و جوانان ما نسبت به اوضاع آگاهی کامل دارند و از رای پاک شان نمایندگی می کنند.

مشاور امنیت ملی گفت، پروسه صلح برای همه افغانها مهم است و همه ما باید دست به دست هم داده تلاش ورزیم تا آینده مصئون و با ثبات داشته باشیم.

در اخیر جوانان قوم ازبیک ضمن قدردانی از اظهارات اخیر مشاور امنیت ملی کشور باردیگر از برنامه های حکومت اعلام حمایت کردند.

ممکن است شما دوست داشته باشید