روزنامه ملی انیس
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

استاد دانش: حکومت برای تأمین امنیت عمومی و حفظ نظم اجتماعی عزم جدی دارد

شماری از بزرگان، علما و متنفذین ولسوالی های بهسود و دایمرداد ولایت میدان وردک بعد از ظهر روز چهارشنبه با استاد سرور دانش معاون دوم رئیس جمهور دیدار کردند.

تأمین امنیت، ارائه خدمات عمومی  صیانت از آرای مردم در انتخابات پارلمانی سال گذشته از جمله مطالبات دیدار کنندگان بودند که به نمایندگی از مردم ولسوالی های بهسود و دایمرداد ولایت میدان وردک، با معاون دوم رئیس جمهور در میان گذاشته شد.

دیدارکنندگان بر اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی ولایت میدان وردک با رعایت اصل عدالت انتخاباتی و احترام به آرای مردم آن ولایت، تأکید ورزیدند.

استاد سرور دانش معاون دوم رئیس جمهور تأمین امنیت شهروندان کشور را وظیفه اصلی نهادهای امنیتی کشور عنوان کرد و تأکید ورزید که حکومت برای تأمین امنیت عمومی و حفظ نظم اجتماعی عزم جدی دارد. وی افزودکه همکاری مردم در تأمین امنیت عمومی در هماهنگی با نهاد های امنیتی، مهم و تأثیرگذار است.

استاد دانش صیانت از آرای مردم و بررسی عادلانه مسایل انتخاباتی و اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی ولایات باقی مانده را از وظایف اصلی کمیسیون های انتخاباتی خواند و ابراز امیدواری کرد که کمیسیون های انتخاباتی بتوانند در زودترین فرصت ممکن، نتایج انتخابات پارلمانی ولایات باقی مانده را نهایی سازند.

معاون دوم رئیس جمهور به دیدارکنندگان وعده سپرد که مطالبات شان را از طریق مجاری قانونی و ادارات ذی ربط پیگیری خواهد کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید