روزنامه ملی انیس
روزنامه انیس یکی از قدیمی‌ترین روزنامه‌های چاپی در افغانستان می‌باشد. این روزنامه برای اولین بار در 15 ثور سال 1306 ه ش اولین نسخهٔ خود را در کابل منتشر کرد.

آغاز روند توزیع مواد غذایی برای شش هزار معلم در مرکز و ولسوالی های جوزجان

محمد طاهر جواد، رئیس معارف ولایت جوزجان می گوید: این کمک ها از سوی مجتمع کفایت گروپ برای معلمین در مرکز و ولسوالی  این ولایت فراهم شده است.

به گفته رئیس معارف جوزجان، این کمک ها شامل آرد و برنج می شود که جهت رفع نیازمندی های اولیه معلمین با در نظر داشت وضعیت کنونی فراهم شده است.

جواد می افزاید، این گونه کمک ها باید به منظور دستگیری از معلمین در مرکز و ولسوالی های این ولایت گسترش یابد.

مولوی نورالله نوری، نماینده مجتمع کفایت گروپ می گوید، کمک های بشر دوستانه را با توجه به بلند بودن بهای مواد  غذایی و فقر اقتصادی روی دست گرفته اند و برای نخستین بار معلمین را تحت پوشش این برنامه قرار داده اند.

به گفته وی دامنه این کمک ها پس از این ولایت و ولایت های دیگر افزایش می یابد.

از سوی هم شماری از معلمین که از این کمک ها مستفید شده اند می گویند، با در نظرداشت وضعیت کنونی اگر این چنین کمک ها توسعه نیابد فاجعه رخ می دهد.

حیات الله عظیمی، یکی از معلمین لیسه ابن یمین جوزجانی می گوید، در وضعیت کنونی که نرخ مواد غذایی و غیر غذایی افزایش یافته است این کمک ها ارزشمند است.

وی از نهاد ها و موسسات همکار خواست تا کمک های خود را به منظور دست گیری از معلمین گسترش بدهند.

این کمک ها در حالی صورت می گیرد که پیش از این بنیاد خصوصی المصطفی نیز برای ۶۰۰ خانواده نیازمند و متضرر از جنگ در این ولایت مواد غذایی و غیر غذایی کمک کرده بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید