روغتیا

یک شرکت دارو سازی برای حیوانات در کابل افتتاح شد

هيواد :  مرکز واکسین سازی شرکت تولید ادویه حیوانی (ورلد استار گروپ) با حضور مقامات در وزارت زراعت آبیاری و مالداری افتتاح شد.

درمجلس افتتاح این مرکز رئیس عمومی ذاکر الله ذاکر رییس عمومی مالداری و صحت حیوانی وزارت زراعت صحبت نموده و به مسئولين این شرکت گفت که سعی کنند تا در قسمت تهیه واکسین باکیفیت کار  نمایند تا فاید آن به مالداران بیشتر برسد و محصولات حیوانی مفید به جامعه تهیه شود.

آقای ذاکر گفت: (( توقع داریم فعالیت‌های خود  را نسبت به ضروریات این ملک به دیگر ولایات نیز توسعه بدهید و محصول مطابق نیازمندی مالداران تهیه نمائید، وزارت زراعت در حمایت و همکاری شما قرار دارد، محصول باکیفیت می‌تواند در تقویت و حمایت نظام نیز مفید باشد، از سرمایه‌گذاران دیگر نیز می‌خواهیم به این بخش سرمایه‌گذاری و کار نمایند، چون ضرورت مالداران به این بخش بیشتر است و مردم به غذای صحی و باکیفیت ضرورت دارند))

شرکت تولید ادویه حیوانی ورلد استار گروپ از شرکت‌های فعال در تولید دوای حیوانات می‌باشد که به میلیون‌ها دالر در این بخش سرمایه‌‎گذاری نموده و نیز دارای تجهیزات لابراتواری برابر به معیارهای جهانی است که حالا در بخش تولید  واکسین نیز فعالیتش‌ را آغاز نموده‌است. تیموری

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button