سیاست او دولت

کفیل ریاست الوزرا:تمام ادارات به مناطق محروم و دورافتاده توجه بیشتر نمایند

معاون سیاسی ریاست الوزرا در دیدار با والی ارزگان گفت که دسترسی به خدمات اولیه در مناطق دورافتاده حق مردم است و تمام ادارات مربوطه به مناطق محروم توجه خواهند کرد

معاون سیاسی ریاست الوزرا در دیدار با والی ارزگان گفت که دسترسی به خدمات اولیه در مناطق دورافتاده حق مردم است و تمام ادارات مربوطه به مناطق محروم توجه خواهند کرد. ارگ امارت اسلامی با نشر خبرنامه گفته است که مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی و کفیل ریاست الوزرا روز گذشته با مولوی محمد علی جان احمد والی ارزگان دیدار نمود.

در این دیدار والی ارزگان در مورد وضعیت ولایت مذکور به کفیل ریاست الوزرا معلومات ارائه نمود. وی گفت که امور ادارات حکومتی در آن ولایت به گونه‌ی منظم ادامه دارد.

والی ارزگان افزود که در زمان جهاد، مردم ولایت ارزگان قربانی‌های زیادی داده و زحمات زیادی را متقبل شده اند که اکنون پروسه ثبت نام خانواده‌های شهدا و معلولین ادامه دارد تا به آنها کمک صورت گیرد.

وی گفت که سرک ارزگان – قندهار سال گذشته ترمیم شد، اما هنوز هم سرک‌های منتهی به مناطق دور افتاده وضعیت مناسبی ندارند و مردم خواستار بازسازی آن هستند.

مولوی محمدعلی جان احمد در زمینه اعمار کلینیک‌های صحی و سرک‌های ارزگان به کفیل ریاست الوزرا پیشنهاداتی را ارائه کرد.

مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی و کفیل ریاست الوزرا در این دیدار گفت که امارت اسلامی در برنامۀ ویژه جهت کمک به خانواده‌های شهدا و معلولین در سراسر کشور توجه دارد که به ولایت ارزگان توجه خاص خواهد شد.

مولوی عبدالکبیر افزود که دسترسی به خدمات اولیه در مناطق دورافتاده حق مردم است و تمام ادارات مربوطه به مناطق محروم توجه خواهند کرد.

وی به منظور هماهنگی امور ادارات محلی ولایت ارزگان، به احمد والی آن ولایت، هدایات لازم داد.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button