سیاست او دولت

مولوی عبدالکبیر با مولوی عبدالسلام حنفی و شماری از اعضای کابینه و مسئولان ادارات مختلف امارت اسلامی افغانستان دیدار کرد

مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی ریاست الوزرا با مولوی عبدالسلام حنفی، معاون اداری ریاست الوزرا، شماری از اعضای کابینه و مسئولان ادارات مختلف امارت اسلامی افغانستان دیدار کرده است.

ارگ، امروز در خبرنامه‌ی نوشته است که این دیدار روز گذشته انجام شد و طی آن بر افزایش هماهنگی میان ادارات مختلف امارت اسلامی، گسترش همکاری‌ها و مؤثریت بیشتر خدمات صحبت شده و مسئولان مربوطه امارت اسلامی افغانستان بر تقویت تفاهم و هماهنگی با مردم تاکید ورزیدند و گفتند که دروازه‌های ادارات مرکزی و محلی بر روی مردم باز است.

مولوی عبدالسلام حنفی، معاون اداری ریاست الوزرای امارت اسلامی افغانستان  گفت که بیروکراسی و فساد در ادارات خاتمه یافته و به عرایض و خواست‌های مردم به موقع اجراات می‌شود.

معاون اداری ریاست الوزرا تاکید کرد که باید مسئولان با درجه بندی اولویت‌ها، پوشش خدمات را وسعت دهند.

مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی ریاست الوزرای امارت اسلامی افغانستان نیز در این دیدار، تلاش‌های مسئولان و ادارات امارت اسلامی افغانستان را تقدیر کرد و گفت که نیاز است که در نتیجه فعالیت‌های ادارات در زمینه حل مشکل مردم و ایجاد سهولت‌ها به آنان تغییرات ملموس به وجود آید.

معاون سیاسی ریاست الوزرا هم‌چنان تصریح کرد که تمام ادارات به گونه هماهنگ در راستای تعیینات کار کنند تا بیکاری و فقر مهار و برای تقویت اقتصادی، تغییرات مثبت اجتماعی و ساخت زیربناها، کار اساسی شود.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button