ټولنه او کلتور

مولوی عبدالسلام حنفی:امارت اسلامی برنامه‌های انکشافی را در تمام نقاط کشور به صورت عادلانه تطبیق می‌کند

معاون اداری ریاست الوزرا در دیدار با جمعی از علما و متنفذین ولایت سرپل گفت که امارت اسلامی برنامه‌های انکشافی زیادی روی دست دارد که به تمامی نقاط کشور به صورت عادلانه تطبیق خواهد شد.

ارگ امارت اسلامی با نشر خبرنامه‌ای گفته است که مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزرا با جمعی از علما و متنفذین ولایت سرپل دیدار نمود. در این دیدار، املا محمد نادر حقجو معاون والی و مولوی محمد صادق حکیمی مستوفی ولایت سرپل به نمایندگی از علما و متنفذین صحبت نموده و با اظهار خوشحالی از تأمین امنیت سرتاسری و استقرار نظام اسلامی در کشور، راجع به وضعیت اقتصادی، اجتماعی و تعلیم و تربیه در ولایت سرپل معلومات ارائه نمودند.

آنان افزودند که مسوولین محلی امارت اسلامی جهت رسیدگی به مشکلات مردم کوتاهی ننموده همیشه در پی خدمت رسانی بهتر می‌باشند.

همچنان گفتند که سرپل یکی از ولایات دارای معادن و منابع زیرزمینی است که متأسفانه در اداره قبلی هیچ گونه توجهی در این ولایت صورت نگرفته است، بناً از رهبری امارت اسلامی درخواست کردند تا در قسمت تطبیق پروژه‌های انکشافی، بازسازی، سرک حلقوی و اعمار بند سلطان ابراهیم در ولایت سرپل توجه جدی نمایند.

مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزرا گفت که مردم ولایت سرپل در زمان جهاد علیه اشغالگران؛ شهامت‌ها و مجاهدت‌های فراوانی به خرج داده اند، آزادی و پیروزی کشور در نتیجه زحمات و فداکاری‌های مردم مجاهدپرور ما بدست آمده است.

معاون ریاست الوزرا گفت که امارت اسلامی برنامه‌های انکشافی زیادی روی دست دارد که به تمامی نقاط کشور به صورت عادلانه تطبیق خواهد شد.

مولوی عبدالسلام حنفی همچنان گفت که در رابطه به پروژه‌های یاد شده توجه خاص صورت خواهد گرفت.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button