اقتصاد

معاون اقتصادی ریاست الوزراء: مردم افغانستان در آینده نزدیک شاهد تطبیق پروژه های عمرانی از جمله آغاز کار تمدید راه آهن و بازسازی شاهراه ها در کشور خواهند بود.

بنیاد سرمایه گذاری گلبهار امروز یک پروژه انکشافی به نام گلبهار را در کابل با حضور عبدالغنی برادر معاون اقتصادی ریاست الوزرا وشماری از مقامات کابینه و برخی از سرمایه گذاران افتتاح کرد.
به گزارش آژانس باختر؛ ملا عبدالغنی برادر، معاون اقتصادی ریاست الوزرا در این مراسم گفت: افغانستان در حال حاضر نسبت به هر زمان دیگر برای سرمایه گذاری آماده شده است، تطبیق پروژه عمرانی امروز نشاندهنده این امر است.
معاون اقتصادی ریاست الوزرا همچنان تاکید کرد که امارت اسلامی از تجار ملی و سرمایه گذاران حمایت می کند و در حفظ ،جان و مال آنها مسوولیت دارد.
معاون اقتصادی ریاست الوزرا افزود: مردم افغانستان در آینده نزدیک شاهد تطبیق پروژه های عمرانی از جمله آغاز کار تمدید راه آهن و بازسازی شاهراه ها در کشور خواهند بود.
ملا عبدالغنی برادر همچنان تجاران وسرمایه گذاران افغان مقیم خارج از کشور را تشویق کرد و از آنها خواست به کشور برگردند وبرای کمک به افغان ها در داخل کشور سرمایه گذاری کنند.
محمد یونس مهمند، رئیس اتاق تجارت و سرمایه گذاری گفت: سرمایه گذاری در کشور بخصوص دربخش های مختلف روز به روز در حال توسعه و گسترش است و این روند از سوی سرمایه گذاران افغان در حال انکشاف می باشد.
غلام ربانی ربانی، معاون اجرایی سرمایه گذاری گلبهار می گوید: این پروژه که شامل یک مجتمع بزرگ در 30 طبقه ساخته می شود، درآن 260 مغازه و حدود 300 آپارتمان مسکونی درنظر گرفته شده است و قراراست در این پروژه نزدیک به 70 میلیون دالرامریکایی سرمایه گذاری شود. روشان

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button