مقالې او تبصرې

مسؤلیت های جوانان وآینده آنان !

جوامع امروز کفار منحیث بدترین اماکن برای دنیا معرفی شده،اینکه اینها توسط تبلیغات خود روی آن پرده کشیده و حقیقتها را با فریب و کذب شان پوشانید یکی از طروق نیرنگ شان است که انجام میدهند. ورنه تبعیض نژادی، سمتی، پوستی، زبانی و . . .به جایگاه یکدیگر شان ضربه مهلکی وارد کرده که این مشکلات در جوامع شان دیر یا زود به فرو پاشیدن نظام های شان خواهد انجامد.

مظالم و توجیهات ظلم به گونه های مختلف، هیچگاه باعث با ثبات باقی ماندن حکومت هایشان نخواهد شد،ظلم از دیر زمان جایگاه همه را در هر کنج دنیا نشان داده که نتیجه اش هلاکت و فلاکت است.

از فشر مؤنث امروز در دنیای غرب بشکل حیوانی استفاده میکنند،حیثیت یک سیاه پوست نزد سفید پوست به اندازه یک جو هم نیست،در اماکن و مراسم عبادی مختصه خود شان انواع و اقسام اختلافات پرستش قرار دارد;(این خدای آن را دشنام میدهد و آن خدای این را تهمت و عیب میزند).

غفلت مسلمانان امروز است که غرب حقوق بشر را برای ما تدریس میکند و خواهان درج آن در نصاب درسی مکاتب،پوهنتونها و غیره مکانهای علمی است،که کفار نیز ازین غفلت استفاده عظیمی بردند و اطفال مسلمین بچه سریال،جوانش آله دست کفر و پیر شان مفکر و تقویه کننده مفکوره شرق و غرب شده است.

مبارزه جوانان بیدار مسلمین باید بگونه تند و با سرعت به پیش که در قدم نخست اکثراً مصروف ذهنیت سازی مسلمین و کمی متوجه دفع دسیسه های جدید دشمنان باشند تا باقی زهر دشمن در جایش خنثی گردد.

مبارزه مسلمانان زمانی مؤثر واقع میشود که در کنار حصول دانش در فکر عمیق بینش اسلامی نیز باشند،تا بواسطه دانش بیشتر به عمق مسایل با چراغ بینش نوین اسلامی پایین شده خود،جامعه خود(جامعه همه مسلمین) را از وسوسه های شوم کفار نجات دهد.

جوان مسلمان باید یک جوان بزرگ نگر باشد،جوان زمانی جوان است که در پی شهوت و هوسبازی نبوده بلکه اندیشه یی داشته باشد که امت اسلامی را به قله های رفیع سعادت سوق دهد، بینش کوچک در قاموس جوان مسلمان وجود نداشته باشد.

ناصر حبیبی

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button