سرلیکنې

فریاد غزه و گوش ناشنوای جهان

غزه، هفته‌هاست که توسط بمب و موشک اسرائیل خون‌آشام در آتش می‌سوزد و در خون شنا می‌کند.

غزه، هفته‌هاست که توسط بمب و موشک اسرائیل خون‌آشام در آتش می‌سوزد و در خون شنا می‌کند.

اما جهان شنوایی‌اش را از دست داده است و فریاد خون‌آلود اطفال و زنان و مردم بی‌گناه غزه را نمی‌شنود.

حادثه‌ی غزه، خونین‌تر از حادثه‌ی ناگوار کربلاست و ظلم اسرائیل و امریکا درشت‌تر و خشن‌تر از ظلم فرعون، چنگیز، لنین، استالین و دیگر ظالمان جهان است.

ظلمی که امروز در فلسطین و غزه جریان دارد، جهان را شگفت‌زده کرده است و تاریخ چنین ظلمی را در حافظه‌ی خود تا کنون ثبت نکرده است.

در عصری که تکنالوژی به اوج خود رسیده است و ملت‌ها و کشورها لاف از ترقی و تمدن میزنند، ظلم و قتل عام چنان بیداد می‌کند که چشم‌ها اصلاً طاقت و توان مشاهده‌ی این صحنه‌های خونین و دلخراش را ندارند.

اسرائیل و امریکا، روی یزید، چنگیز، لنین و استالین را سفید کردند و در عصر تکنالوژی و پیشرفت، صدها صحنه‌یی بزرگ‌تر و برجسته‌تر از  کربلا را در غزه و فلسطین رقم زدند.

از امریکا این چندمین جنایتش است که در قرن پسین، به راه می‌اندازد و ملت‌ها و کشورهای ضعیف را ویران و پامال می‌نماید.

جنایتی که در جاپان توسط استعمال بمب اتم  مرتکب شد، جنایات ویتنام، و تجاوز در افغانستان و عراق از نمونه‌های بارز جنایات امریکا به شمار می‌روند که فراموش هیچ انسان بادرک و احساس‌مند نخواهند شد.

اما امریکا در افغانستان جواب را در یافت کرد و با تلفات سنگین و شکست فاحش صحنه را ترک گفت و پا به فرار نهاد.

و ان‌شاءالله اسرائیل و پیروان امریکا در غزه هم با شکست فاحش و تلفات سنگین، صحنه را ترک خواهند گفت و با کمر شکسته، پیکر خون‌چکان و دماغ خون‌آلود از غزه و سرزمین مقدس فلسطین بیرون خواهند شد.

تاریخ در حافظه‌ی خود ظالمان زیادی دارد که بعد از ظلم و طغیان‌های زیاد به شکست مواجه شده اند و با کمر و گردن شکسته میدان‌ها را ترک کرده اند و دفن تاریخ گردیده اند.

اما چیزی که ازآن‌ها به میراث مانده است، سرزمین سوخته و شهرهای بربادرفته و ملت‌های زجرکشیده، داغ‌دیده و فقیر است.

این بار تجاوز اسرائیل هم محکوم شکست است، اما چیزی که از این جنایت به میراث می‌ماند؛ همانا غزه‌ی ویران، ملت فقیر و ستمدیده و مادران، پدران، برادران و خواهران داغ‌دیده خواهند بود.

اسرائیل و امریکا بدانند که این جنایت مانند جنایات پیشین امریکا بی پاسخ نخواهد ماند و جوابش خود را دریافت خواهند کرد.

چون خداوند منان؛ ذاتی‌ست مقتدر و منتقم و انتقام مظلومان را حتماً از ظالمان می‌گیرد و ظالمان ستمگران را بی‌پاسخ نمی‌ماند.

دیر یا زود، جهان و جهانیان شاهد گرفتن انتقام ملت مظلوم فلسطین خواهند بود و شکست فضیحت‌بار و سرنگونی اسرائیل غاصب را تماشا خواهند کرد.

ان‌شاءالله العظیم

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button