ګزارش

شورای علماء کابل از مسئولین اداره تعلیمات تخنیکی و مسکلی تقدیر کرد

شورای علمای ناحیه‌های دوازدهم و بیست و دوم شهر کابل در مراسمی از الحاج مولوی غلام حیدر شهامت سرپرست و استاد مطیع الله هدایت رئیس دفتر مقام اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی تقدیر کردند.

امروز پنجشنیه شورای علمای ناحیه‌های دوازدهم و بیست و دوم شهر کابل در مراسمی از الحاج مولوی غلام حیدر شهامت سرپرست و استاد مطیع الله هدایت رئیس دفتر مقام اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی تقدیر کردند.

در این برنامه شماری از مسئولین و اعضای شورای علمای کابل و همچنین کارمندان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی حضور داشتند.

به گفته مسئولین شورای علمای کابل، برنامه تقدیر مسئولین اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به پاس خدمات ارزنده آنان تدویر گردیده‌است.

سخنرانان در این مراسم، از تلاش‌های محترم مولوی شهامت در راستای رسیدگی به مشکلات و حل چالش‌ها در اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی ستایش کردند.

محترم مولوی هاشمی مومند که در این برنامه به نمایندگی از شورای علمای کابل صحبت می‌کرد؛ ضمن تقدیر از تلاش‌های مسئولین سایر ادارات علاوه نمود که یافته‌های آنان نشان می‌دهد که سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در اجراآت کاری و حل چالش‌ها و رسیدگی به مشکلات در این اداره بسیار تلاش می‌کند.

ایشان همچنین تصریح کرد که محترم مولوی شهامت در امور کاری اش اخلاص‌مند، پرکار و انسان فروتن است.

مولوی هاشمی همچنین در این برنامه بعضی از پیشنهادات شورای علماء را با سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی نیز شریک ساخت. او افزود که سکتور تعلیمی در راستای تربیت جوانان نقش بسیار مهم دارند.

در این برنامه الحاج مولوی غلام حیدر شهامت نیز سخنرانی نمود. ایشان گفت که مسئولین نظام اسلامی در راستای پیشرفت و ترقی کشور نزد خداوند بزرگ و مردم مسئول هستند و باید آنان مسئولیت‌ها و وظایف را به گونه درست انجام دهند.

ایشان همچنین گفت که مشوره‌ها و پیشنهادات علمای کشور با مسئولین ادارات بسیار مهم وارزنده است. سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی همچنین توضیح داد که این اداره به تمام پیشنهادات شورای علماء رسیدگی می‌کند.

در بخش دوم این برنامه، مراسم ارج‌گذاری به خدمات مسئولین اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد و شورای علماء کابل به‌سر محترم مولوی شهامت و استاد مطیع الله هدایت دستار عزت نهادند و به آنان تقدیر نامه نیز اهدا کردند.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button