اقتصاد

شرکت افغان – روس برای ترمیم تونل سالنگ‌ آمادگی کامل دارد

رحیم سلیمان رئیس شرکت افغان – روس، در دیدار با ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه، به ترمیم و بازسازی شاهراه سالنگ‌ها ابراز علاقه‌مندی کرده است.

رحیم سلیمان رئیس شرکت افغان – روس، در دیدار با ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه، به ترمیم و بازسازی شاهراه سالنگها ابراز علاقهمندی کرده است.

وزارت فواید عامه در خبرنامهیی گفته است که در این دیدار سرپرست وزارت فواید عامه گفت: امارت اسلامی به ترمیم و بازسازی شاهراههای اقتصادی و ترانزیتی و سرکهای عمومی کشور متعهد است و وزارت فواید عامه هم در این راستا گامهای عملی برداشته است.

وی در مورد شاهراه سالنگها صحبت کرده و خواستار همکاری شرکت افغان – روس در بخش زهکشی تونل، برق، ترمیم سیستمهای روشنایی تونل و جلوگیری از ریزش آب از سقف تونل شده است.

رئیس شرکت افغان – روس از مسوولان وزارت فواید عامه به خاطر فراهمسازی فرصتهای کاری و سرمایهگذاری برای شرکتهای مختلف خصوصی در زمینۀ ترمیم و بازسازی سرکها، پلها و پلچکها پس از حاکمیت امارت اسلامی در کشور تشکر نمود.

رحیم سلیمان گفت که شرکت افغان – روس بر اساس یک قرارداد مشخص با وزارت فواید عامه، برای ترمیم بخشهای متذکره در تونل آمادگی کامل دارد.

در اخیر، سرپرست وزارت فواید عامه، از همکاری این وزارت به رئیس شرکت متذکره اطمینان داده است.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button