سرلیکنې

سازمان ملل باید به تبلیغات و گزارش‌های بی‌اساس، پایان دهد

سازمان ملل و شورای امنیت و برخی نهادهای دیگری که غالباً ساخته‌ی دست مستکبران جهانی اند و آنچه که به نفع قدرت‌های استکباری است را گزارش تهیه می‌کنند و به دست نشر می‌سپارند.

سازمان ملل و شورای امنیت و برخی نهادهای دیگری که غالباً ساخته‌ی دست مستکبران جهانی اند و آنچه که به نفع قدرت‌های استکباری است را گزارش تهیه می‌کنند و به دست نشر می‌سپارند.سامان ملل در طول تاریخی که به وجود آمده است، واقعیت‌های عینی جامعه و جهان را انعکاس نداده، بلکه آنچه مستکبران و قدرت‌های جهانی فرمایش داده اند، به دست نشر سپرده است.
در چندین دوره اشغال افغانستان توسط متجاوزان و خصوصاً در دوره تجاوز امریکا و ناتو در افغانستان، آنچه را که به دست نشر می‌سپرد، همه بی‌اساس بود و خلاف آنچه بود که در افغانستان به وقوع می‌پیوست.
بعد از شکست امریکا و ناتو و سرنگونی رژیم جمهوریت، این سازمان بازهم خلاف حقایق تبلیغات دارد و آنچه که منافع قدرت‌های جهانی ایجاب می‌کند را گزارش میدهد و عملی می‌نماید.
این سازمان در این روزها نیز از بدامنی و گسترش رویدادها در افغانستان گزارش داده است و می‌خواهد با این گزارش‌های بی‌اساس، گروهک‌های نیابتی امریکا و مستکبران را بزرگ‌نمایی کند و آب را در آسیاب دشمنان افغانستان بریزد.
در افغانستان، بعد از شکست ناتو و امریکا و پیروزی امارت اسلامی افغانستان، اوضاع امنیتی، سیاسی و اقتصادی، به لطف پروردگار عالم، کاملا بهتر شده و امنیت و آرامش کامل، توسط نیروهای بیدار و شجاع ما، در سراسر کشور تامین گردیده است.
مردم افغانستان؛ با روح آرام و قلب مطمین به زیست و زندگی خود ادامه میدهند و با کمال اطمینان به سیر و سیاحت و مسافرت می‌پردازند.
اما متاسفانه، این سازمان‌ها و نهادهایی که به فرمایش دشمنان افغانستان کار می‌کنند و برای خوش‌خدمتی امریکا و غرب ساخته شده اند، همه دسیسه و توطیه می‌چینند و گزارش های مغرضانه و دروغینی را به دست نشر می‌سپارند.
ملت بزرگ و شریف افغانستان از سازمان ملل می‌خواهند که نباید حقایق را پنهان کند و بر اراده و آرمان این ملت بزرگ پا گذارد.
قاطبه‌ی ملت خواهان این است که سازمان ملل و شورای امنیت باید حقیقت را کتمان نکند و از دروغ‌پراگنی‌ها، دست بردار شود.
ملت افغانستان بعد از چهل و شش سال، شاهد بهترین امنیت و آرامش و اسلامی‌ترین حکومتی است که در افغانستان حاکم گردیده و مردم در زیر چتر آن با کمال آرامش و آسایش زندگی می‌نمایند.
ملت افغانستان از جهان و کشورها اکیداً می‌خواهند که به جای تبلیغات دروغین و بی‌بنیاد، در نشست سوم دوحه باید موضوع به رسمیت‌شناسی این نظام مشروع و اسلامی را روی دست بگیرند و برای آبادی و شکوفایی افغانستان، این ملت و نظام را یاری برسانند.
چون، به غیر از امارت اسلامی افغانستان، دیگر هیچ‌نظامی نمی‌تواند در افغانستان حکومت براند، یا این ملت بزرگ ازآن تابع‌داری کنند و یا با آن همکار و هماهنگ باشند.
پس بهتر است که جهان به حمایت امارت اسلامی افغانستان اقدام کند و تدابیری را برای به رسمیت‌شناسی‌ این نظام، هرچه سریع، روی دست گیرد.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button