ټولنه او کلتور

دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رئیس عمومی دفتر مجادله بر ضد گرسنگی

کابل-۲۵ حوت ۱۴۰۱
محترم الحاج ملا محمد عباس آخند، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، امروز، در دفتر کارش با محترم جان فرانسس، رئیس عمومی سازمان مجادله بر ضد گرسنگی، فلیپه حامل رئیس زون منطقوی آسیا و سمیع گاسفی، رئیس عمومی این نهاد در افغانستان دیدار نموده و روی رسیدگی به متضرران، نیازمندان و ضروریات و خواست‌های این وزارت صحبت نمودند.
در این دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت که این وزارت یک ارگان غیر سیاسی است و برای مستحقان و متضرران کمک می‌کند. وی با اشاره به مشکلات باشندگان ولسوالی واخان ولایت بدخشان به نسبت شیوع بیماری‌های گوناگون، بیماری های روانی و نبود مراکز صحی در آن منطقه، بیان داشت که اولویت ما رسیدگی به نیازمندان در دور دست‌ترین نقاط کشور است که از هیچ‌گونه امکانات زندگی خوب برخوردار نیستند.
همچنان آقای فرانسس با ارائه معلومات در باره این موسسه گفت که این مؤسسه در بخش های کمک‌های غذایی و مساعدت برای متضررین، ارتقای ظرفیت، آموزش و فعالیت های بشردوستانه فعالیت دارد.
وی افزود که دفتر مجادله با گرسنگی آماده است تا در قسمت کمک رسانی برای متضررین، رسیده‌گی به مشکلات باشنده‌گان واخان و غیره ضروریات با این وزارت همکاری نمایند.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button