اقتصاد

دیدار معاون اداری ریاست الوزراء با مسئولان شرکت مخابراتی ام تی ان

معاون اداری ریاست الوزرا در دیدار با مسئولان شرکت مخابراتی (ام.تی.ان) گفت که امارت اسلامی از هر نوع سرمایه‌گذاری در بخش مخابرات و تکنالوژی حمایت می‌کند.
دفتر مطبوعاتی ریاست‌الوزرا با نشر این خبر گفته است: مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزرا در حالیکه مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی نیز حضور داشت، با مسؤلان شرکت مخابراتی ام تی ان و ام یک دیدار کرد.
در این دیدار عزم میقاتی رئیس عمومی گروپ (ام یک) و (ام.تی.ان) در خاورمیانه و شمال افریقا و اسماعیل جرودی معاون گروپ در خاورمیانه و شمال آفریقا صحبت کرده و از کارکردها و فعالیت های این شرکت در طی ۱۵ سال در افغانستان به معاون اداری ریاست الوزراء معلومات دادند.
آنان افغانستان را از جمله کشورهای عنوان کردند که زمینهٔ سرمایه‌گذاری برای شرکت ها و سرمایه گذاران بین المللی به خوبی فراهم شده و از این موضوع ابراز خوشحالی نمودند.
مسؤلان (ام.تی.ان) افزودند که این شرکت در راستای انتقال امور تجارت و سرمایه‌گذاری خود از آسیا به قاره افریقا در سال ۲۰۲۰ روند واگذاری این شرکت را آغاز نموده که به تازگی کار واگذاری آن به شرکت (ام.یک) که از سهام داران (ام.تی.ان) است تکمیل گردیده و از مسؤلان امارت اسلامی خواستند که در این زمینه با شرکت های یاد شده همکاری نمایند.
مولوی عبدالسلام حنفی، گفت که امارت اسلامی از هرگونه سرمایه‌گذاری خارجی در افغانستان استقبال نموده و از آن حمایت می کند.
معاون اداری ریاست الوزراء فعالیت های شرکت (ام.تی.ان) در عرصه مخابرات را تحسین کرد و افزود که مسؤلان امارت اسلامی از هر نوع سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف به خصوص در بخش های تکنالوژی و شبکه های مخابراتی حمایت می کند. بهزاد

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button