ګزارش

دیدار سرپرست وزارت معادن و پترولیم با رئیس مرکز رسانه های حکومت

شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معان و پترولیم با مولوی نعیم الحق حقانی رئیس مرکز رسانه های حکومت در دفتر کارش ملاقات نموده، روی انعکاس فعالیت ها و دست آوردهای امارت اسلامی مخصوصاً وزارت معادن و پترولیم بحث و تبادل نظر نمودند

 

 

شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معان و پترولیم با مولوی نعیم الحق حقانی رئیس مرکز رسانه های حکومت در دفتر کارش ملاقات نموده، روی انعکاس فعالیت ها و دست آوردهای امارت اسلامی مخصوصاً وزارت معادن و پترولیم بحث و تبادل نظر نمودند.

سرپرست وزارت معادن و پترولیم ضمن صحبت در مورد نقش و اهمیت مطبوعات و رسانه در دنیای امروز گقتند: الحمدلله امارت اسلامی افغانستان بویژه وزارت معادن و پترولیم پیشرفت ها و دست آوردهای عمده و مهم را داشته، تمام این فعالیت ها و دست آوردها باید انعکاس داده شده اگاهی دهی لازم صورت گیرد.
رئیس مرکز رسانه های حکومت از فعالیت و ها دست آوردهای وزارت معادن و پترولیم تمجید نموده آن را قابل ملاحظه دانسته افزودند: وظیفه ما است تا این دست آوردها و پیشرفت ها را برای مردم کشور و جهانیان به نمایش بگذاریم و از کارکردها و فعالیت های این وزارت آگاهی دهی لازم و بموقع صورت گیرد.
همچنان بمنظور نشر و آگاهی دهی از فعالیت ها و دست آوردهای بیشتر این وزارت ، روی ایجاد تیم های کاری، همکاری ها و هماهنگی های بیشتر میان وزارت معادن و پترولیم و مرکز رسانه های حکومت تاکید گردید.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button