ټولنه او کلتور

خلیفه سراج‌الدین حقانی خطاب به فارغان: از نرمی و خوش اخلاقی کار گیرند و روحیه و تفکر جهادی خود را زنده نگهدارند

خلیفه سراج الدین حقانی، سرپرست وزارت امور داخله در مراسم فراغت ۳۸۰ پولیس ملی از مرکز تعلیمی و تربیوی پولیس اسلامی و ملی در ولایت کندهار گفت، در برابر امپراتوری‌های یاغی در کندهار رهبرانی -مانند احمد شاه بابا، میرویس خان نیکه، امیرالمؤمنین ملا محمد عمر مجاهد، امیرالمؤمنین شهید ملا اختر محمد منصور تقبله الله و عالیقدر امیرالمؤمنین حفظه‌الله- برخاستند و برای آوردن نظام اسلامی تلاش کردند.

آقای حقانی افزود که در مبارزه از نگاه تجهیزات عاجز و در نظر مردم نیز نادیده به‌حساب می‌رفتیم، اما به به لطف و مهربانی خداوند متعال جهان را با یک صف واحد و اراده قوی شکست دادیم.

سرپرست وزارت داخله در خطاب به این فارغان گفت، مسوولیت‌های شما نسبت به دوره جهاد اکنون بیشتر شده است و شما زمانی می‌توانید موفق باشید که مردم را در اعتماد و هماهنگی نگهدارید، اگر اعتماد و هماهنگی میان نیروهای امنیتی و مردم وجود داشته باشد، میزان جرایم و جنایت کاهش می‌یابد.

خلیفه سراج‌الدین حقانی هم‌چنان به این فارغان توصیه کرد، در هر بخش از نرمی و خوش اخلاقی کار گیرند و روحیه و تفکر جهادی خود را زنده نگهدارند.

آقای حقای به این فارغان تاکید کرد، صبور باشند، به مردم کمک کنند و آموزش‌های را که فرا گرفته‌اند عملاً در جامعه تطبیق و در جریان اجرای وظیفه از استعمال شبکه‌های اجتماعی خودداری کنند.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button