سرلیکنې

حجاب؛ فریضه‌ی الهی است نه محرومیت

زنانی که مسلمان راسخ اند، حجاب را در اولویت قرار می‌دهند و بر چهره‌ی کسانی که بر ضد حجاب اسلامی و شرعی تبلیغات می‌کنند، سیلی رد می‌بکوبند.

زنانی که مسلمان راسخ اند، حجاب را در اولویت قرار می‌دهند و بر چهره‌ی کسانی که بر ضد حجاب اسلامی و شرعی تبلیغات می‌کنند، سیلی رد می‌بکوبند.

زنان مومن از آغاز اسلام گرفته تا امروز در مقابل توطیه‌ها و تبلیغات دشمنان مقاومت کرده اند و به ذلتِ بی‌حجابی تن نداده اند.

دین مقدس اسلام، این‌گونه زن‌های باعزت و باحجاب زیادی را در دامن خود پرورش داده است و هرکدام شان سرتاج عزت و حیا در جهان استند و هر یک چون ستاره‌ی تابناک در آسمان تاریخ اسلام عزیز و انسانیت تابیده اند و می‌تابند.

در افغانستان در دوره‌‌های تجاوز و اشغال، اکثر زنان و دختران در کنار مجاهدین قرار گرفتند و در مقابل اشغالگران و تبلیغات ضد اسلامی، مبارزه‌ی ارزشمندی نمودند.

اگرچه یک‌مشت به فرمایش امریکا و غرب با حجاب مخالفت می‌ورزیدند و دست به انتقاد می‌زدند، اما در مقابل آنان، هزاران زن و دختر باعزت از حجاب اسلامی دفاع می‌نمودند و اقدامات ضد اسلامی و ضد شرعی آنان را شدیداً تقبیح و نکوهش می‌کردند.

امروز نیز تنها یک‌‌عده زنان و دختران مخالف حجاب اسلامی استند که همواره از دسترخوان امریکا، غرب و جهان غرب نان می‌خورند و به فرمان بیگانگان در آسیاب دشمنان  اسلام و افغانستان آب می‌ریزند.

اما به قاطعیت گفته می‌توانیم که تعداد مخالفان حجاب در افغانستان، اندک استند و تبلیغات منفی شان کارا نخواهد بود.

چون اکثر زنان این سرزمین علم و دانش و دیانت اسلامی دارند و از علمای کشور مسایل دینی و فضیلت حجاب و عفت را شنیده اند و آگاهی کامل دارند.

تنها یک‌مشت فریب‌خوردگان و یا زنانی استند که می‌خواهند برای خود راهِ فرار از کشور به خارج و غرب را باز کنند؛ دست به تلیغات سوء می‌زنند و رسانه‌های مغرض نیز برای انعکاس آن تبلیغات منفی و بی‌اساس، تلاش می‌ورزند.

ورنه ملت افغانستان؛ ملت مجاهد و شهیدپرور استند، از حجاب اسلامی و شرعی از دل و جان حمایت می‌کنند و هیچ‌گاه آماده نیستند که فرزندان شان از چوکات شریعت بیرون شوند و بر ضد حجاب اسلامی و شرعی قرار بگیرند.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button