سرلیکنې

حجاب، سپری است درمقابل چشمان بوالهوسان

حجاب فریضه‌ی الهی و سپری است در مقابل چشمان بوالهوسان.غرب و امریکا با ترویج فرهنگ بی‌حجابی و بی‌حیایی، حق مشروع و ارزشمند زنان را از پیش شان می‌ستانند و بجای آن، تحفه‌های پوچ، بیهوده و بی‌ارزشی را هدیه می‌کنند و با این کار می‌خواهند اذهان و افکار جامعه اسلامی را تغییر بدهند.

با ترویج این فرهنگ مزخرف و مبتذل، تغییرات زیادی در جوامع اسلامی رونما می‌شود و غرب با این روند می‌تواند حسّ غیرت را در وجود مسلمانان بسوزاند و اهداف شوم خود را به آسانی در کشورهای اسلامی و در میان توده‌های مسلمان پیاده نماید.

 همزمان با اشغال افغانستان توسط امریکا و ناتو پدیده‌ی بی‌حجابی دوباره ترویج و گسترش یافت و جامعه‌ی ما را در گند فساد اخلاقی کشانید و این امر باعث شد که نیروهای اشغالگر مدت بیست سال در این سرزمین اسلامی ابقا شوند و حکومت برانند.

اما بازهم این نیروهای متجاوز و اشغال‌گر توسط مجاهدین غیرت‌مند این سرزمین به زانو در آمدند و در هاون نبردها و مبارزات کفرشکن مجاهدین، خُردوخمیر شدند.

در این جهاد مقدس، مردان باغیرت و زنان باحجاب مجاهدین را سخت یاری رساندند و دشمنان اسلام و افغانستان را از خاک بیرون کردند و دماغ متکبرانه‌ی شان را به خاک ذلت و زبونی مالیدند.

حجاب، دراین سرزمین اسلامی ریشه‌های دیرینه‌ و محکم دارد و زنان این سرزمین به‌هیچ‌صورت آماده نیستند این عزت را از دست بدهند و این ارزش والا را پامال هوا و هوس کنند.

زنان جامعه‌ی ما به دین، شریعت و فرهنگ اصیل خویش، وفادار استند و هیچ‌گاه این ارزش‌ها را به دست باد یغما نمی‌سپارند و تن به ذلتِ بی‌حیایی و بی‌حجابی نمی‌دهند.

تلاش دشمنان در این مورد نقش برآب خواهد بود و زود است که فرهنگ کاملاً اسلامی و شرعی در افغانستان نهادینه شود و فرهنگ‌های مزخرف و ضد اسلامی ازاین سرزمین مجاهدخیز و شهیدپرور برای ابد نابود گردد.

ان‌شاءالله العظیم.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button