سرلیکنې

تهدید با اتم، نشان شکست و ناتوانی است

تعدادی  از اعضای کابینه‌‍‌ی اسرائیل غزه را با اتم تهدید کرد و خواهان استعمال بمب اتم بر این مناطق شدند.

تعدادی  از اعضای کابینه‌‍‌ی اسرائیل غزه را با اتم تهدید کرد و خواهان استعمال بمب اتم بر این مناطق شدند.

این خود نشان میدهد که اسرائیلی‌ها پابند هیچ‌نوع قوانین نیستند و هرآنچه که از دست شان بربیاید در حق انسان‌های روی زمین، دریغ نمی‌ورزند.

اسرائیل، بیش از هفتاد سال است که مردم مسلمان فلسطین را با بی‌رحمانه‌ترین شیوه می‌کشند و شهر و دیار و خانه‌های شان را آتش می‌زنند.

در جنگ کنونی غزه که از حد یک ماه تجاوز می‌کند، هزاران تن؛ اعم از مرد، زن، اطفال و کهن‌سال فلسطینی‌ به شهادت رسیده اند و هزاران تن دیگر زخمی و مفقودالاثر شده اند.

این غول جنایت، هنوز دلش یخ نکرده و تعدادی از وزیران کابینه‌ی این رژیم غاصب و سفاک، غزه را تهدید به استعمال سلاح اتمی می‌کند و این غولان جنایت می‌خواهند با جنایت بزرگ‌تری، روی تمام جنایتکاران جهان را سفید کنند و رکورد جنایت را در جهان بشکنند.

اگرچه حالا هم امریکا و اسرائیل در صدر فهرست جنایتکاران قرار دارند و در این عرصه از همه جنایتکاران جهان، پیشگام‌تر اند و سبقت گرفته اند.

اما باآن‌هم می‌خواهند که جنایت بزرگ‌تر از آن را مرتکب شوند و یک منطقه‌ی چندمیلیون‌نفری را توسط سلاح اتمی ذوب کنند و جنایت بزرگ امریکا در جنگ جهانی دوم که در چایان مرتکب شده بود را تکرار نمایند.

ما مطمین استیم که در قدم نخست، اسرائیل اصلا دست به چنین جنایت بزرگ زده نمی‌تواند، و بالفرض اگر به چنین جنایتی متوسل هم شود، قضیه یک‌طرفه نمی‌شود، بل‌که جنجال غزه و فلسطین بزرگ‌تر و برجسته‌تر از امروز رقم خواهد خورد.

ما، در جهاد افغانستان در مقابل امریکا و ناتو هم دیدیم که ریس جمهور وقت امریکا، افغانستان را تهدید به اتم کرده بود.

اما دیری نگذشت که نیروهایش در افغانستان به حدی زیر ضربات مرگبار و کمرشکن مجاهدین افغانستان قرار گرفتند که به‌غیر از تلفات، شکست و گریز، راه دیگری نیافتند.

در غزه هم نیروهای اسرائیل در حال شکست و نابودشدن استند و جز فرار و گریز راه دیگری برای نجات خود ندارند.

زود خواهد بود که جهان و جهانیان، شاهد شکست فاحش و ننگین اسرائیل باشند و فرار و فوّاره‌ی خون نیروهای غاصب را بیشتر از پیش، به تماشا بنشینند.

ان شاءالله العظیم

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button