ټولنه او کلتور

۴۶ تن از وکلای مدافع جواز جدید وکالت از سوی وزارت عدلیه دریافت کردند

ریاست وکلای مدافع وزارت عدلیه امارت اسلامی، روز سه شنبه، ۲۲ شعبان ۱۴۴۴، به ۴۶ تن از متقاضیان، جواز جدید وکالت دفاع توزیع کرد.

ریاست وکلای مدافع وزارت عدلیه امارت اسلامی، روز سه شنبه، ۲۲ شعبان ۱۴۴۴، به ۴۶ تن از متقاضیان، جواز جدید وکالت دفاع توزیع کرد.

در مراسمی که به همین مناسبت در وزارت عدلیه برگزار گردیده بود، شیخ الحدیث مولوی عبدالکریم حیدر، معین مسلکی وزارت عدلیه، روسای این وزارت و جمع کثیری از متقاضیان جواز جدید وکالت دفاع، اشتراک نموده بودند.

در این مراسم، معین مسلکی وزارت عدلیه پیرامون موضوع صحبت نموده، گفت که این وزارت تلاش نموده تا سهولت های لازم را برای متقاضیان جواز وکالت دفاع فراهم نماید.

خطاب به متقاضیان جواز وکالت دفاع گفت که شما با گرفتن این جواز به عنوان نماینده وزارت عدلیه در بین مردم فعالیت می نمایید و وزارت عدلیه با دادن این جواز از شما تایید می نماید که شخص مذکور واجد شرایط و قابل اعتبار می باشد. پس کوشش کنید که حیثیت خود و وزارت عدلیه را خدشه دار نسازید و باید قسمی رفتار نمایید تا مردم بدانند که وزارت عدلیه واقعاً افراد شایسته را به جامعه معرفی نموده است.

وی همچنان از متقاضیان جواز وکالت دفاع خواست که هدف شان تنها کسب پول و درآمد نباشد و در فکر این نباشند که حتماً در قضیه برنده شوند، بلکه کوشش نمایند که قضیه را مطابق شریعت به پیش ببرند تا حق به حق دار آن برسد.

در این مراسم رییس عمومی تقنین و رییس مساعدت های حقوقی این وزارت نیز صحبت نموده و از متقاضیان جواز وکالت دفاع خواستند تا وظایف و مسوولیت های شان را با امانت داری کامل انجام داده و به مردم صادقانه خدمت نمایند.

در اخیر این مراسم، مولوی سید حبیب الحبیب، رییس وکلای مدافع همراه با متقاضیان جواز وکالت دفاع مراسم تحلیف را انجام داده و به متقاضیان، جوازهای جدید وکالت دفاع توزیع گردید.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button