صفحه اصلی | eslah | اجتماع | رییس اجراییه: علاقه‌ی تاجران به سرمایه‌گذاری در کشور بیشتر شده است

رییس اجراییه: علاقه‌ی تاجران به سرمایه‌گذاری در کشور بیشتر شده است

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
رییس اجراییه: علاقه‌ی تاجران به سرمایه‌گذاری در کشور بیشتر شده است

داکتر عبدالله عبدالله رییس اجراییه حکومت وحدت ملی، روز گذشته در دیدار با اعضای پارک صنعتی سبز، مشکلات آنان را از نزدیک بررسی کرد.

رییس اجراییه در این نشست گفت: علاقۀ تاجران به سرمایه‌گذاری‌های بیشتر در کشور افزایش یافته و حکومت برای فراهم کردن سهولت به سرمایه‌گذاران، اقدامات لازم را انجام می‌دهد. به همین منظور، مسؤولان از ادارۀ اراضی، شرکت برشنا و مقام‌های امنیتی به این جلسه دعوت شده بودند تا مشکلات و موانع کاری بر سر راه صنعت‌گران شنیده شده و راه‌های حل آن به گونه جدی پی‌گیری و حل شود.

داکتر عبدالله عبدالله خاطر نشان ساخت که رشد سرمایه‌گذاری در کشور سبب ایجاد شغل و شگوفایی اقتصادی می‌شود. نهادهای دولتی در این زمینه با صنعت‌کاران همکاری جدی خواهند کرد.

مسؤولان و اعضای شهرک صنعتی سبز ضمن سپاس‌گزاری از همکاری‌های نزدیک و پی‌گیری امور از سوی ریاست اجراییه، گفتند: در بخش امنیتی با دو مشکل بزرگ: امنیت عمومی و غضب زمین رو به رو هستند که باید حل شود. مسؤولان امنیتی تعهد کردند که برای تأمین امنیت پارک‌های صنعتی آماده‌گی کامل دارند.

آنان اضافه کردند که در بخش فراهم کردن برق پارک‌های صنعتی هنوز مشکلاتی وجود دارد که مسؤولان شرکت برشنا وعده قاطع دادند تا مشکلات موجود را رفع می‌نمایند.

نبود زمین‌ لازم برای ایجاد پارک‌های صنعتی از مشکلات دیگر این شهرک برشمرده شد. رییس ادارۀ اراضی در این جلسه وضاحت داد که زمین از سوی این اداره تصفیه شده است و اما روند توزیع و سپردن آن از سوی وزارت تجارت صورت می‌گیرد. وزارت تجارت گفت که به زودی این مشکل حل خواهد شد.

در اخیر، رییس اجراییه به نهادهای مربوطه هدایت داد که مشترکاً اقدام نمایند و هرچه زودتر کاستی‌های موجود در این زمینه را حل کنند تا زمینۀ سرمایه‌گذاری بیشتر فراهم شود.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha