صفحه اصلی | eslah | اجتماع | رییس اجراییه در دیدار با بزرگان و جوانان ولسوالی فرخار ولایت تخار: به خواست ها و مشکلات مردم ولسوالی فرخار رسیده‌گی می شود

رییس اجراییه در دیدار با بزرگان و جوانان ولسوالی فرخار ولایت تخار: به خواست ها و مشکلات مردم ولسوالی فرخار رسیده‌گی می شود

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
رییس اجراییه در دیدار با بزرگان و جوانان ولسوالی فرخار ولایت تخار: به خواست ها و مشکلات مردم ولسوالی فرخار رسیده‌گی می شود

داکتر عبدالله عبدالله، رییس اجراییه حکومت وحدت ملی، روز گذشته در قصر سپیدار با بزرگان، علما، متنفذین و جوانان ولسوالی فرخار ولایت تخار ملاقات نموده، خواست‌ها و مشکلات آنان را از نزدیک شنید.

در این دیدار، بزرگان و جوانان ولسوالی فرخار با اعلام حمایت از موضع‌گیری‌های رییس اجراییه، بسته‌های پیشنهادی مشخصی را دربارۀ مشکلات حکومت محلی تخار، امنیت و کاریابی پیش‌کش نمودند.

آنان از داکتر عبدالله عبدالله رییس اجراییه خواستند که دربارۀ رسیده‌گی به مشکلات ولایت تخار به ویژه مردم ولسوالی فرخار توجه‌ جدی نماید.

رییس اجراییه، با قدردانی از حمایت‌های همیشه‌گی مردم تخار از زمان جهاد تا امروز، بیان داشت: مشکلات موجود سبب شده‌ است که اقدامات لازم برای حل مشکلات عمومی شهروندان کشور به ویژه مردم فرخار انجام نشود. اما تخار و به ویژه زحمات و قربانی‌های مردم فرخار را فراموش نکرده‌ایم و نخواهیم کرد.

داکتر عبدالله عبدالله، برای بزرگان و جوانان ولسوالی فرخار وعده سپرد که شماری از مشکلات‌شان در هفته پیش رو حل خواهد شد و به خواسته‌های دیگرشان نیز رسیده‌گی خواهند کرد.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha