صفحه اصلی | eslah | اجتماع | رئیس اجرائیه در دیدار با بزرگان غزنی: برای تأمین امنیت ولایت غزنی تلاش بیشتر خواهد شد

رئیس اجرائیه در دیدار با بزرگان غزنی: برای تأمین امنیت ولایت غزنی تلاش بیشتر خواهد شد

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
رئیس اجرائیه در دیدار با بزرگان غزنی: برای تأمین امنیت ولایت غزنی تلاش بیشتر خواهد شد

بزرگان ولایت غزنی با رئیس اجرائیه کشور دیدار و مشکلات شان را با وی در میان گذاشتند

دکتور عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان، پس از چاشت روز گذشته با شماری از بزرگان، محاسن‌سفیدان و متنفذین ولایت غزنی دیدار و پیرامون وضعیت این ولایت در عرصه‌های مختلف گفتگو نمود. ناامنی‌های موجود در این ولایت، بزرگ‌ترین نگرانی آنان بود و از رئیس اجرائیه کشور خواستند تا در این راستا توجه بیش‌ترصورت گیرد.

  حق تلفی در بارۀ بعضی از اقوام در ولایت غزنی، بخش دیگری از مشکلاتی عنوان شدکه در صورت تداوم آن، مشکلات و چالش‌های جدی را به دنبال داشته و پیامدهای آن خطرناک خواهد بود.

آنان همچنان از بی‌کاری جوانان غزنی سخن گفته و از رهبری حکومت وحدت ملی خواستند تا در این راستا، اقدام نموده و راه حلی برای این بزرگ‌ترین مشکل پیدا نمایند.

دکتورعبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان، پس از استماع سخنان بزرگان ولایت غزنی و تایید مشکلات و چالش‌های فرا راهِ آنان، به ویژه در عرصه امنیتی، تاکید نمودکه بیش‌ترین توجه دولت، تامین امنیت شهروندان کشور و به ویژه باشندگان ولایت غزنی می‌باشد، زیرا اگر امنیت نباشد، مجالی برای پرداختن به مسائل و حل سایر مشکلات نمی‌مانَد.

رئیس اجرائیه کشور همچنان با حمایت از روند اصلاحات در ادارات و نهادهای دولتی تاکید کردکه تامین عدالت بزرگترین فرصت برای اعتماد بیش‌تر میان دولت و ملت است و رهبری حکومت وحدت ملی با تمام توان می‌کوشد تا از هر فرصت مناسبی برای عرضه‌خدمات بهتر و بیش‌تر برای مردم کشور استفاده کند.

رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان با بیان اینکه هیچ منطقه و ولایت افغانستان، از دیدِ دولت و رهبری حکومت وحدت ملی دور نیست، بزرگ‌ترین مانع برای رسیدگی به مشکلات مردم و فراهم نمودن زمینه‌ها برای رشد و رفاه و بهبود زندگی آنان، چالش‌های امنیتی را دانست
و افزود:

سرانجام مردم و دولت افغانستان در همکاری و حمایت نیروهای امنیتی شان، بر این چالش‌ها فایق خواهند گردید.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha